جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب کوه سفید

مقاله

خواب کوه سفید و پرنده

تعبیر خواب کوه سفید چیست؟ سحر خواب دیدم از یک کوه سفید رنگی که صخره ای بود بالا  می رفتم و دورم پرنده هایی پرواز می کردند.  گاهی زمین میخورم دوباره بلند میشدم که یک دفعه پایم لیز خورد و چند متری پایین افتادم ولی دوباره بلند شدم و شروع کردم تا به قله برسم .

سفیدی کوه  برایم خیلی جالب بود گویا تکه ای ابر از آسمان روی زمین افتاده بود. لطفا بفرمائید تعبیر خواب کوه سفید و پرنده چیست؟ 

تعبیر خواب کوه سفید

آیات قران :

 قرآن می فرماید:  من الجبال جدد و بیض مختلفا الوانه و غرابیب سود،  در زمین از کوه ها راههای زیاد و رنگ های مختلف سفید و سرخ و سیاه قرار داد.

 و نیز :  والطیر محشوره کل له ابواب 

 پرنده‌ها را در تسخیر حضرت داوود کردیم که نزد او مجتمع گردند و همه از هر جانب نزد آیند

تعبیر خواب کوه سفید و پرنده  این است که نعمت و برکت بزرگی در عالم واقع نصیبتان میشود و یک کار بزرگی را انجام میدهید و با موفقیت پیش می روید و با تلاش به هدفی که مد نظرتان است دست می یابید.

پرندگان، نشانه نوعی تسلط و ریاست شما در آن کار است که خدا به شما عنایت می‌کند و امکاناتی را در اختیارتان قرار می دهد که نزد دیگران محبوب شده و از شما حرف شنوی دارند

 اینکه گاه زمین میخوردید و وبا نگاه به قله پیش میرفتید ، در واقع نشان دهنده سختی های این راه است که شما گاه با چالش هایی روبرو می شوید اما دوباره با قوت ادامه می‌دهید واین از اراده قوی و روحیه بلند پروازی و همت بلند شما حکایت میکند. در این مسیر مردی بزرگ وصاحب نفوذ شما را یاری میکند.

توصیه:

ان شاء الله در زندگی با توکل بر خدا وثبات قدم پیش بروید و  به موقعیت ها وشخصیتهای ویژه ای که سر راهتان قرار میگیرد ، توجه کنید. موفق باشید. 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.