مقاله تعبیر خواب کوه سفید

مقاله

خواب کوه سفید و پرنده

تعبیر خواب کوه سفید چیست؟ سحر خواب دیدم از یک کوه سفید رنگی که صخره ای بود بالا  می رفتم و دورم پرنده هایی پرواز می کردند.  گاهی زمین میخورم دوباره بلند میشدم که یک دفعه پایم لیز خورد و چند متری پایین افتادم ولی دوباره بلند شدم و شروع کردم تا به قله برسم .

سفیدی کوه  برایم خیلی جالب بود گویا تکه ای ابر از آسمان روی زمین افتاده بود. لطفا بفرمائید تعبیر خواب کوه سفید و پرنده چیست؟ 

تعبیر خواب کوه سفید

آیات قران :

 قرآن می فرماید:  من الجبال جدد و بیض مختلفا الوانه و غرابیب سود،  در زمین از کوه ها راههای زیاد و رنگ های مختلف سفید و سرخ و سیاه قرار داد.

 و نیز :  والطیر محشوره کل له ابواب 

 پرنده‌ها را در تسخیر حضرت داوود کردیم که نزد او مجتمع گردند و همه از هر جانب نزد آیند

تعبیر خواب کوه سفید و پرنده  این است که نعمت و برکت بزرگی در عالم واقع نصیبتان میشود و یک کار بزرگی را انجام میدهید و با موفقیت پیش می روید و با تلاش به هدفی که مد نظرتان است دست می یابید.

پرندگان، نشانه نوعی تسلط و ریاست شما در آن کار است که خدا به شما عنایت می‌کند و امکاناتی را در اختیارتان قرار می دهد که نزد دیگران محبوب شده و از شما حرف شنوی دارند

 اینکه گاه زمین میخوردید و وبا نگاه به قله پیش میرفتید ، در واقع نشان دهنده سختی های این راه است که شما گاه با چالش هایی روبرو می شوید اما دوباره با قوت ادامه می‌دهید واین از اراده قوی و روحیه بلند پروازی و همت بلند شما حکایت میکند. در این مسیر مردی بزرگ وصاحب نفوذ شما را یاری میکند.

توصیه:

ان شاء الله در زندگی با توکل بر خدا وثبات قدم پیش بروید و  به موقعیت ها وشخصیتهای ویژه ای که سر راهتان قرار میگیرد ، توجه کنید. موفق باشید. 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.