مقاله تعبیر خواب الاغ سفید

تعبیر خواب الاغ سفید
مقاله

تعبیر خواب الاغ سفید

تعبیر خواب الاغ سفید چیست؟ همسرم خواب دیدن که شخصی که مشخص نبوده بهشون یه الاغ ماده رنگ سفید هدیه دادن که همسرم از همون مبدأ که یک تل خاکی‌ای بوده سوارش می شه و به جایی که می‌رسه و پیاده میشه یه الاغ نر رو کنارش میزارن که این حیوان‌ها لقاح انجام بدن.. گرچه اولش ناراضی بوده ولی چون گفتن این حیوان باردار می شه الاغشم برای خودت هست قبول می کنه.. که همسرم می گه وقتی رفتم و برگشتم این کار انجام شده بوده.

تعبیر:

سلام خدا بر شما. همسرتان خواب خوبی دیده است و ان شاالله خیر است.

دیدن الاغ در خواب بسیار خوب است.

الاغ در میان حیوانات چهارپا و اهلی، حیوانی بی آزار است و دیدن آن در خواب خوب است. اگر کسی خواب ببیند بر خری به هر رنگ سوار بود، تعبیر آن مسلط شدن بر کارهای زندگی است و به قول معروف سوار شدن بر خر مراد است.

همچنین یکی از تعابیر انعام رزق است همسر شما رزق خوبیان شاالله کسب خواهند کرد و در امور مالی با تدبیر عمل خواهند کرد همچنین اینکه الاغتان در خواب جفت گیری کرده نشان از آن دارد که بخت شما چیزی در آستین دارد که بزودی رو می‌شود و به آن می‌رسید .

امام صادق علیه السلام می‌فرمایند دیدن الاغ در خواب بخت و اقبال و کامیابی و فرمانروایی است.

فقط باید در این بین مراقب ورود فرد جاهلی که ممکن است به سبب جهالتش آسیبی به امور شما بزند باشید.

در کل دیدن الاغ در خواب بخت و بزرگواری مرد است همچنین تل خاکی نشان از حوادث و مشکلات بزرگ وکوچک دارد که با سوار سدن بر خر مراد از این مشکلات بیرون خواهید آمد.

ان شاالله

و الله اعلم

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.