مقاله تعبیر خواب مقام معظم رهبری

تعبیر خواب مقام معظم رهبری
مقاله

تعبیر خواب مقام معظم رهبری

تعبیر خواب مقام معظم رهبری چیست؟ سه شب پیش در خواب دیدم در حسینیه بزرگی نشسته ام بالای مجلس بدون حجاب و در کنار آقای خامنه ای ، ( در خواب بدور از مسایل سیاسی بود، فقط می دانستم که عالم جلیل القدری هستند ایشان ، ) باهم خیلی دوستانه حرف می زدیم ، خواستم که بروم بدنبال کفشهایم آقا یک بسته شکر به من داد و گفت بیا اینم ببر ، منهم گرفته و درحالی که به اطرافیانم فخر میفروختم تا نیمه حسینیه رفتم و مادرم را در حال قران خواندن دیدم و ماجرا را گفتم ، لطفا تعبیر خوابم را بفرمایید.

 

و اما تعبیر خواب شما   👇👇👇

به نام خدا

خواب خوبی است و ان شاالله که خیر است

اینکه بدون حجاب بدون اینکه حس بدی داشته باشید در حضور سید جلیل القدری نشسته اید (یعنی به دیدار حضرت آقا رفته بودید) نشان از توجه جد بزرگوار ایشون به شما دارد و ان شاالله اتفاقات خوبی از جمله براورده شدن حاجتی را برای شما در پی دارد بعلاوه دیگران از خیر شما بهره مند می شوند

همچنین شکر در خواب به شیرین کامی و توفیق تعبیر می شود و ان شاالله از نزدیکانتون حرفها و سخنان شیرینی را می شنوید شکر سفید در خواب نیز به حل شدن مشکلات روحی می انجامد

امام صادق ع در رابطه باشیرینی می فرمایند: مال حلال، منفعت، علم وحکمت، ثنای نیکو است ان شاالله

دریافت غذا و یا هرچیزی که به نوعی خوراکی باشد از دست سید در رویاهای ما نشان دهنده ی زیاد شدن مال و نیکو کار و پارسا شدن است و ان شاالله در آینده ای نزدیک به منفعت مالی میرسید ویا مشکلی از شما رفع میگردد. و مادر شما که در حال خواندن قرآن بوده اند نشان از افزودن بر اعمال صالح و بالا رفتن درجه و مقام ایشان است

والله اعلم

 

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

24 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
24
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.