مقاله تعبیر خواب سفر مشهد

تعبیر خواب سفر به مشهد
مقاله

تعبیر خواب سفر مشهد 

سلام علیکم . سال هاست خواب میبینم که مشهد میرم ولی زیارت نمیرم. لطفا بفرمائید تعبیر خواب سفر مشهد و زیارت نرفتن چیست؟ 

تعبیر رویا

سلام علیکم . ان شاء الله خیر است . حسن و قبح تعبیر رویای شما به حالات و اعتقادات شما در خواب و بیداری ارتباط پیدا میکند .

تعبیر خواب سفر مشهد خوب است. اگر ان شاء الله دوستدار امام و ولایت ایشان  هستید و در خواب هم این ارادت و دوستی نمایان است و از اینکه حرم نرفته اید ناراحت هستید ، در واقع با ورود به مشهد ، وارد در حریم رضوی ع شده اید و از برکات زیارت امام ع  بهره مند می شوید .

در رابطه با زیارت اهل بیت علیهم السلام  به زیارت از راه دور نیز تاکید شده است .

پیامبر ص فرمودند:  هر کس از راه دور به من سلام کند فرشته ای آن سلام را به من میرساند ومن نیز جواب سلام او را میدهم و برای سایر امامان نیز همین گونه است .

حال شما که در شهر خراسان که بقعه ای از بقعه های بهشتی در آن است وارد شدید ، در عالم واقع ثمرات وبهره هایی که از زیارت امام نصیب فرد زائر میشود نصیب شما نیز خواهد شد .

مثل امنیت یافتن ، رزق مادی و معنوی ، آمرزش گناهان و… حاجت روا شدن (حال شاید با درجات پایین تر ) چون زائر و وارد بر حضرت ع دارای درجات است و در هر سطحی که باشد باز جای رشد و تعالی دارد .  

چقدر خوب است که در  زمینه مقام و جایگاه امام ع معرفت بیشتری کسب کنید .ولی اگر در عالم واقع به جایگاه و دوستی وحب امام ع  توجه ندارید و در عالم رویا نیز از روی بی اعتنایی به‌ زیارت حضرت رضا ع نرفته اید ، تعبیر این رویا بد است و هشداری برای توجه شما به این امر است که نسبت به ساحت اولیای الهی کسب معرفت کنید و از ضررهای این مفارقت و دوری در دنیا و آخرت در امان باشید . 

 ان شاء الله با توسل به خود حضرات معصومین  علیهم‌ السلام و توبه و استغفار در مسیر طهارت و رشد معنوی و ولایت و دوستی هر چه بیشتر آنان قرار بگیرید . الله اعلم .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

5 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

5
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.