مقاله تعبیر خواب علائم ظهور امام زمان ع

تعبیر خواب امامزاده و پرنده
فهرست مطالب
مشاهده
مقاله

تعبیر خواب علائم ظهور امام زمان ع

تعبیر خواب علائم ظهور امام زمان ع چیست؟ خواب دیدم ظهور نزدیک شده، و نشانه‌هایی ظاهر شده بود، گویا همه رجعت کردند، و حیوانات وحشی مثل  دایناسورها هم  که خیلی ترسناک بودند رجعت کردند ، اما من خیلی نترسیدم ،خودمو تو یه قسمت از ساختمان خونمون می‌دیدم که  رو بالکن بودم، اما دیدم وسیع‌تر بود و تقریبا اضطراب و  همهمه ها رو می‌دیدم.

یک‌دفعه آسمون تیره و تار شد به سرعت نور ،البته سرعت نور معنا نداشت که آسمون به اون عظمت با این سرعت تغییر کنه ،یه قسمت از آسمون رو  تیکه‌های ابر سیاه فرا گرفت و یک طوفان عظیم شروع شد ،همه چی رو از آسمون بلند می‌کرد .

یک دختر خانم نزدیکم بود، بهش گفتم خودتو به یه جا بند کن تا طوفان تو رو نبره ، نمی‌دونم خودمم به جایی بند شدم یا نه ؟ اما یک‌دفعه یک عصا شبیه اون عصای مجسمه معروف امریکایی تو دستم دیدم سرش آتیش بود آتیشی که خاص بود.

 بعد من دستی که توش عصا بود به طرف آسمون بلند کردم و آتیش از سر عصا تا انتهای آسمون رفت تقریبا شبیه فیلم‌های هالیوودی بود.

تو خواب بهم القا شد تو خود شیطانی اما همچین حسی نداشتم . 

تعبیر خواب علائم ظهور امام زمان ع

در روایت آمده است در زمان ظهور دو دسته از انسانها رجعت می کنند یک‌دسته از آنها افرادی هستند که مظهر حق و از روسای حق هستند و یک عده سرسلسله کفار و منافقین هستند و خداوند انتقام خویش را به وسیله مومنان از کافران می‌گیرد .

امام باقر علیه السلام فرمودند: نشانه ظهور مهدی ع کسوف خورشید در ماه مبارک رمضان است.

 امام صادق ع  فرمودند: وقتی آتش بزرگی از سوی مشرق مشاهده کردید در آن هنگام گشایش کار مردم پدید می‌آید و این آتش اندکی قبل از ظهور قائم علیه السلام خواهد بود.

قران می‌فرماید:

قرآن : انی آنست نارا … لعلی اجد علی النار هدی ، حضرت موسی ع : تا به وسیله آتش راهی پیدا کنم

یا در جای دیگر حضرت ع می فرماید: ساتیکم منها بخبر ….‌ مبارکا . بزودی برای شما خبر مبارکی آورم

در رابطه با عصای موسی سه کاربرد آن را قرآن مطرح کرده است: ارتزاق (فوران شدن ۱۲ چشمه از سنگ ) هدایت( هدایت ساحران ) ایمنی و سلامت.

تبیین رویا

تعبیر خواب علائم ظهور امام زمان ع خیر است.

به نظر می‌آید گوشه‌ای از علائم ظهور به شما نشان داده شده است.

رجعت دایناسورهای وحشتناک نمادی از سران کفر حتی با سابقه طولانی است.

شب شدن ناگهانی روز نشانی از کسوف است که در هنگامه ظهور اتفاق می‌افتد و ابرهای سیاه و تاریک نمادی از ظلم و فسادی است که در زمان ظهور همه جا را فرا می‌گیرد.

شما در خانه‌ای که نماد ایمنی است قرار گرفته‌اید و در عین حیرانی، آرامشی به خاطر ایمانتان دارید و هدایتگر دختر جوان بودید که به دستگیره‌ای خود را در آن طوفان بلا حفظ کند.

عصایی که نمادی از هدایت‌گری ، ایمنی یافتن، قوت در کارهاست که در دستان شما قرار دارد و نیز یاورانی شما را در امر تبلیغ همراهی می‌کنند و شما با آنان قوت می‌یابید ..

آتش در خواب نمادی پیچیده است با توجه به جزئیات و روحیات شخص می‌تواند معنای مثبت یا منفی داشته باشد با توجه به جزئیاتی که مطرح کردید، سمبل یک عامل معنوی است، که نمایانگر دگرگونی و راه‌یابی و روشن‌بینی و خبر مبارک است .چرا که آتش چیزی را در خواب ویران نکرد و با عصا همراه بود و تا آسمان را روشن کرد .

تعبیر خواب شما :

ان شاء‌الله شما باعث هوشیاری و بینایی انسان‌ها خواهید شد و از منتظران امام زمان ع هستید و توفیق هدایت‌گری و یاری دین خدا نصیب شما خواهد شد. این امر یک باقیات و صالحاتی است که تا بینهایت اثرش برایتان نورانی بخش است . اجر عظیمی خدا به شما عنایت می‌کند . امام صادق ع : کسی که منتظر امام زمان ع باشد اجرش همانند کسی است که همیشه در حال قیام و روزه و شب زنده داری است

ولی باید در این مسیر خود را در پناه حق قرار داده تا از وساوس شیطان در امان باشید مراقب کمین‌گاههای شیطان در زندگی روحی و معنوی‌تان باشید .

از قرائت و تدبر در قران و عمل به آن و توسل به اهل بیت علیهم السلام ( که دو ثقل گرانبها هستند ) غافل نباشید و با دعا واستغفار و توبه و مراقبه ان شاء الله در زمره یاوران امام زمان ع باشید .

اللهم عجل لولیک الفرج واجعلنا من اعوانه وانصاره . الله اعلم .

 

آشنایی با امام مهدی عج.

نوشته‌های مرتبط

برای دسترسی به امکانات کامل سایت،‌ لطفا ثبت‌نام کنید یا وارد شوید

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

129 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

متین
متین
میهمان
دی ۲۳, ۱۴۰۱ ۲۳:۵۳

سلام من خوابی وحشتناک دیدم و با ترس از خواب بلند شدم و ضربانم تند میزد…خوابم چنین بود که ابتدا عکسی در خانه ام پیدا کردم که تصویر چند روحانی بود که صورتشان معلوم نبود و در وسط عکس نماد چشم بود که روش نوشته بود ظهور نزدیک است و به امام زمان اشاره داشت و رابطشه چشم که به ایلومیناتی اشاره داشت را با ظهور را نمیدونستم

احساس در زمان رویا؟
ترس
وضعیت اشتغال ذهنی؟
مشغله ای جز درس و برنامه نویسی ندارم
زمان مشاهده رویا؟
نیمه شب
وضعیت تأهل
مجرد
انتخاب مُعبّر:
خانم میر مطهر
كارشناس تعبیر خواب، مُبَصّری
پاسخ به  متین
دی ۲۴, ۱۴۰۱ ۲۲:۱۵

سلام علیکم
خیراست ان شاءالله.

“امام صادق (علیه‌السلام) فرمود: «علامات ظهور قائم ما پنج چیز است: ظهور سفیانی و یمانی، صیحه آسمانی، کشته شدن نفس زکیه و فرو بردن سرزمین بیداء (گروهی از انسان‌ها)»”
 
علائمی عام و همگانی است که وقت معینی ندارد و ممکن است اتفاق بیفتد یا براساس حکمت خداوند انجام نشود. این علائم غیر حتمی بسیارند که در روایات ذکر شده است ،
برخی نشانه‌های غیر حتمی عبارت‌اند از:
گرفتن ماه و خورشید در ماه رمضان؛ 
ظهور آتشی در آسمان؛ 
زلزله بزرگ در شام؛ 
جنگ‌های پی در پی و مرگ بسیاری از مردم جهان؛ 
ظهور و گسترش علم و دانش در قم؛ 
بالا گرفتن ظلم و فساد در جهان”
 
“دَجّال شخص یا موجودی از دشمنان امام مهدی(عج) است. خروج دجال، بنابر روایات شیعه، یکی از علائم ظهور امام دوازدهم شیعیان است و در هنگام سختی و قحطی ظهور می‌کند، جمعی را فریب داده و به سوی خود می‌کشاند و سرانجام به دست حضرت مهدی(عج) از میان می‌رود.

بر اساس برخی از روایات اسلامی دجال ادعای الوهیت کرده و موجب خونریزی و فتنه‌های زیادی می‌شود. ویژگی‌های ظاهری دجال تنها در روایات نقل شده از راویان اهل سنت ذکر شده‌است؛ نشانه‌هایی از قبیل اینکه چشم چپ او در میان پیشانی‌اش واقع شده و در سحر و جادو ماهر است. البته بعضی از مراجع تقلید شیعه معتقدند که دجال یک فرد نیست بلکه جریان انحرافی است.” 

محفل روشن ضمیران یا ایلومیناتی در اصطلاح به گروه هایی تاریخی و امروزی و همچنین واقعی و خیالی که در ۱۷۷۶ تأسیس شد، اشاره دارد. در این روزها به سازمان های توطئه گر مخفی گفته می شود که در حکم دولت در سایه عمل می کنند که به نظر می رسد رخدادهای دنیا را از طریق دولتهای و شرکت های بزرگ امروزی کنترل می کنند، مثلاً تئوری دان های بسیاری، بر این باورند که این فرقه کنترل کامل بر تغییر رشد جمعیت جهان دارند و با ایجاد رخدادهایی مانند جنگ های جهانی یا جنگ های متعدد جمعیت را کاهش دهند یا با عوامل گوناگون جمعیت را افزایش دهند. معمولاً به عنوان نسل نوینی و تداوم ایلومیناتیهای باواریا. در این ادبیات ایلومیناتی معمولاً در ارتباط با نظم نوین جهانی به کار می رود. معتقدین نظریه توطئه، معتقدند ایلومیناتی، هزاردستانی در پس وقایع هستند که جهان را به سمت نظم نوین جهانی مورد نظر خود راهبری می کنند.
 بر پایه عقاید برخی از ادیان مانند اسلام و مسیحیت، نماد چشم ایزدی نشانگر موجود آخرالزمان، دجال است، که خود را مسیح آخرالزمان جا می‌زند. اما ایلومیناتی‌ها سعی در این دارند که تک چشم جهان بین را خدای یگانه معرفی کنند که جهان را با یک چشم می‌بیند و عدالت را اجرا می‌کند. اما چرا ایلومیناتی‌ها سعی در پوشاندن هویت اصلی این نماد دارند به دلیل آن است که از دید بیشتر مردم جهان و کسانی که به خدا باور دارند دجال یا موجود یک چشم که از آن دجال ضدمسیح نیز یاد می‌شود در آخرالزمان ظهور می‌کند و با نشانه‌هایی که به عنوان معجزه بهمراه خود دارد سعی می‌کند خود را مسیح موعود معرفی کند و از این طریق طرفداران و پیروانی را برگزیند.
 ایلومیناتی ها نمی خواهند صریحا مبارزه خودشان را با دین وخدا برسانند، وشیاطین و جن های کافر هم درمسائل اخرالزمانی ومبارزه با ظهور امام زمان ع نقش دارند، وبه همین دلیل است که فرقه های گوناگونی دراین زمینه طراحی میشود مانند مدعی یمانی ، یا فرقه های دیگر ویا مستقیما با امام زمان ع وتحریف نشانه های ظهورحضرت مبارزه می کنند، براین اساس گاهی اوقات شیاطین وجن ها در رویای مومنین میایند ودخل وتصرف هایی می کنند که بواسطه ان حتی دعوت هایی دارند که هیچکدام حجت نیست ،و هیچکدام ازتعبیرهایشان نیزحجت نیست ،
ونه رویاهایی که مطرح می کنند دال برحقانیت انهاست، ما دراین زمینه باید پیرو عقل وایات قران وروایات صحیح باشیم ،
توصیه می شود: ایه سخره را اگرقبل ازخواب تلاوت بفرمایید، یکی ازبرکاتش این است که ازدیدن این کابوس ها ورویاهای این چنینی که ناشی ازتصرف شیاطین وجن ها هست درامان خواهید بود .
“قران کریم، سوره اعراف، ۵۴-۵۶ ( ایات سخره)
انّ ربّکم الله الذی خلق السّموات و الارض فی ستّة ایّام ثمّ استوی علی العرش یغشی اللّیل النّهار یطلبه حثیثاً والشّمس والقمر والنّجوم مسخّرات بامره الا له الخلق والامر تبارک الله ربّ العالمین * ادعوا ربّکم تضرّعاً و خفیة انّه لایحبّ المعتدین * و لاتفسدوا فی الارض بعد اصلاحها و ادعوه خوفاً و طمعاً انّ رحمة الله قریب من المحسنین”. به یقین پروردگار شما خداست که آسمان‌ها و زمین را در شش روز آفرید، سپس بر تخت (فرمانروایی و تدبیر امور آفرینش) چیره و مسلط شد، شب را در حالی که همواره با شتاب روز را می‌جوید بر روز می‌پوشاند، و خورشید و ماه و ستارگان را که مُسخّر فرمان اویند [پدید آورد] آگاه باشید که آفریدن و فرمان [نافذ نسبت به همه موجودات] مخصوص اوست همیشه سودمند و بابرکت است…

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
129
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.