جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله تعبیر خواب سفر با قطار

تعبیر خواب سفر با قطار
مقاله

تعبیر خواب سفر با قطار 

تعبیر خواب سفر با قطار چیست؟ بنده در عالم‌ واقع‌ از جانب مادرم وکیل شده ام تا سهمی از منزل مسکونی که به نام ایشان است به مصارف خاص و خیر برسانم.

البته بعد از فوت پدرم ارث فرزندان با کمی مشاجره بین آنان تقسیم شد ، و در حال حاضر نیز  مادرم  ارث فرزندان را از اموال خودش مشخص نموده و به نامشان کرده است.

 لطفا بفرمائید

تعبیر خواب سفر با قطار چیست
۰
خوابهای خود درباره سفر با قطار و احسان به مادر در بخش نظرات همین پست بفرمایید x
؟ دیشب در خواب دیدم که با مادرم سوار  قطار شدیم . مادرم از کیفش مدارکی درهم بیرون آورد و من به او تذکر دادم که چرا مدارکت درهم است . 

بعد قطار در ایستگاهی نگه داشت. ما پیاده شدیم و در همین زمان مدارک مادرم را مرتب کردم مادرم تشکر کرد و گفت چقدر خوب شد .

بعد احساس کردم قطار داره حرکت میکنه دویدم تا سوار شوم هر چه به مادر اصرار کردم گفت خوبه من  نمیام و تو برو ، من همینجا هستم.

من سوار شدم و مادر همونجا موند. لطفا بفرمائید تعبیر خواب سفر با قطار و احسان به مادر چیست ؟

قران و روایات: 

سلام علیکم .ان شاء الله خیر است.

قران کریم در رابطه با سفر میفرماید :

[toggle title=”قران کریم، سوره اسری، آیه ۷۰” state=”open”]و حملناهم فی البر والبحر و رزقناهم من الطیبات و فضلناهم علی کثیر ممن خلقنا تفضیلا ۷۰/ اسری وما فرزندان آدم را در بر و بحر (برمرکب ) سوار کردیم واز هر غذای پاکیزه روزی دادیم و آنها را بربسیاری از مخلوقات خود برتری بخشیدیم .[/toggle]

در روایات اجر وپاداش زیاد و عظیمی برای نیکی به والدین ذکر شده است .

[highlight color=”green”]امام باقر ع فرمود: کسی که میخواهد بر عمر خود بیفزاید و روزی خود را زیاد کند پس بر پدر و مادر خود نیکی کند. پیامبر ص فرمود: رضایت خداوند در رضایت والدین است و نیز فرمودند : لذت زندگی در نیکی به پدر و مادر است. احسان به والدین ثواب حج دارد و نیز انسان هرگز فقیر نمی شود و …[/highlight]
[highlight color=”green”]و حملناهم فی البر والبحر و رزقناهم من الطیبات و فضلناهم علی کثیر ممن خلقنا تفضیلا ۷۰/ اسری وما فرزندان آدم را در بر و بحر (بر مرکب ) سوار کردیم واز هر غذای پاکیزه روزی دادیم و آنها را بربسیاری از مخلوقات خود برتری بخشیدیم .[/highlight]

تعبیر رویا سفر با قطار 

 تعبیر خواب سفر با قطار و احسان به مادر بسیار خوب است .

مادر شما با اینکه هم اکنون در زمان حیاتش به عنوان ارث اموالش را محاسبه کرده و به فرزندانش داده است ولی خدایی نکرده بعد از فوتشون  همه ما یملک به جا مانده از ایشان  طبق قانون ارث تقسیم‌ خواهد شد و اگر وصیتی داشته باشند فقط در ثلث می تونند  دخل و تصرف کند و اون تقسیم اولیه ارث محسوب نمیشود .
لذا مدارک نامرتبی که شما در رویا منظم کرده و مادرتون رو خوشحال کرده اید ناظر به همین مالی است که مادر به اون امید بسته که در جهت خیر مصرف شود ولی تکلیفش مشخص و محکم نیست.

این امر مسئولیتی بر دوش شماست که خوب است به آن توجه کنید که کار بسیار با ارزشی است و احسان و نیکی به مادر است .

صله رحم بوده و موجب بخشش گناهان  شماست و رضایت ایشان موجب استجابت دعا و عاقبت به خیری و طول عمر و رضایت خداست .
تعبیر سفر هم بسیار خوب و خیر است و رزق مادی طیب و پاک نصیب شما و مادرتان خواهد شد و نتیجه برکات مادی و معنوی آن بخشش و کار خیر را خواهید دید.

در حقیقت این خواب یک امداد الهی برای مادر و دختری نیکوکار است که قدمی جدی تر در این راستا بردارد تا مادر از باقیات الصالحاتش بهره های بیشتری در دنیا و آخرت ببرد.

ان شاء الله خداوند متعال عمر با عزت همراه با سلامتی به مادرتون عنایت کند.

توصیه

توصیه میشود دراین زمینه مشاوره بگیرید و نیز میتوانید از طریق صلح عمری اقدام کنید ، صدقه دهید و قربانی کنید و قدر رضایت و دعای مادرتون رو بدانید . 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 تعبیر رویا
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
1
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.