مقاله تعبیر خواب امام علی ع

مقاله

تعبیر خواب امام علی ع

تعبیر خواب امام علی ع را بفرمایید. رائی در خواب دیده که در مجلس سخنرانی حضور داشته و کنار این مجلس آقایان حضور داشتند گفتند در مجلس آقایان حضرت علی علیه السلام تشریف می آورند وقتی رائی چادر سرشان می کنند که بروند و حضرت را ببینند میگویند حضرت علی علیه السلام تشریف برده.

تعبیر خواب مجلس سخنرانی و مولا علی ع

 


رسول اللّه صلى الله عليه و آله :مَن أرادَ التَّوَكُّلَ عَلَى اللّهِ فَليُحِبَّ أهلَ بَيتي ، ومَن أرادَ أن يَنجُوَ مِن عَذابِ القَبرِ فَليُحِبَّ أهلَ بَيتي ، ومَن أرادَ الحِكمَةَ فَليُحِبَّ أهلَ بَيتي ، ومَن أرادَ دُخولَ الجَنَّةِ بِغَيرِ حِسابٍ فَليُحِبَّ أهلَ بَيتي ، فَوَاللّهِ ما أحَبَّهُم أحَدٌ إلّا رَبِـحَ الدُّنيا وَالآخِرَةَ .
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هر كه خواهان توكّل كردن بر خداست ، اهل بيت مرا دوست بدارد و هر كه خواهان رستن از عذاب قبر است ، اهل بيت مرا دوست بدارد و هر كه خواهان حكمت است ، اهل بيت مرا دوست بدارد و هر كه مى خواهد بى حسابْ به بهشت رود ، اهل بيت مرا دوست بدارد ؛ زيرا ـ به خدا سوگند ـ هيچ كس دوستدار آنان نشد ، مگر اين كه دنيا و آخرت را بُرد
سلام علیکم🌺🌺
ان شاالله خیراست
باتوجه به روایت معصوم ع مجلسی که اهل بیت ع (و مولا علی ع) درآن حضور داشتند مجلسی اسمانی است وهرکه دراین مجالس افتخارحضور پیدا کند ازنعمت ولایت وفضیلتهایی که درروایت قید شده بهرمند خواهدشد وحضور رائی نیز درچنین مجلسی هرچند موفق به زیارت حضرت علی ع نشدند اماازخورشید وجود حضرت قطعا برخوردارشدندپرتو وشعاع نورولایت وامامت محدود به یک مکان خاص نیست
🌺توصیه:به شکرانه این توفیق الهی صدقه دهند ودراین ماه مبارک رمضان تلاش بیشتری درکسب بندگی خالصانه داشته باشند تا ان شاالله شب قدر واقعی که اهل بیت ع هستند را دریابند

الله اعلم🌿

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.