مقاله تعبیر خواب امتحان دادن بدون آمادگی

تعبیر خواب امتحان دادن
مقاله

تعبیر خواب امتحان دادن بدون آمادگی 

تعبیر خواب امتحان دادن بدون آمادگی چیست؟ چند ساله که خواب می بینم در حال آماده شدن برای امتحان دادن هستم ولی وقتی برگه رو بهم می دن می بینم اون امتحان مد نظر نیست یا چند درس در امتحان است که اصلا من اون ها رو نخونده بودم و ضمنا در خواب کلی اضطراب دارم. ممنون میشم بفرمایید تعبیر خواب امتحان دادن بدون آمادگی چیست؟

تعبیر رویا 

سلام علیکم .ان شاء الله خیر است .امتحان و آزمایش در زندگی یک سنت دائمی پروردگار است .

قران

 

قران میفرماید: قطعاً ما شما را به چیزی از ترس گرسنگی و زیان مالی و جانی و  کمبود میوه ها آزمایش می‌کنیم و بشارت بده به استقامت کنندگان.  ۱۵۵/ بقره 

روشن است که سربلندی در هر یک از امتحانات زندگی راهی متناسب با آن را می طلبد. 
امتحان دادن در واقع محکی برای نشان دادن توانمندی و علم فرد در زمینه ای خاص به خودش و دیگران است و معمولا با اضطراب و نگرانی همراه است.
حال به نظر می رسه شما در عالم واقع بعضا با امتحاناتی مواجه هستید که نیاز به این دارید که  توانمندی های خود را برای مواجه شدن با آن‌ مشکلات و سختیها که امتحانات زندگی هستند، افزایش دهید.
مثلا مشکل مالی دارید و مواجه با یک امتحانی در این زمینه اید در این صورت برای حل مشکل و سربلند شدن در این امتحان به مشاوره ، تلاش بیشتر و توکل و صدقه دادن و صبر و قناعت و کلا راهکارهایی که شما را به نتیجه مطلوب در این امتحان می رساند، نیازمندید .ولی گاه به آن توجه نداشته به راه  خطا می کنید. 

حال این امتحان رو زندگی خود بررسی کرده و  خود مصداقش را پیدا کنید.

توصیه

توصیه می شود در بعضی از زمینه ها که مشکلاتی دارید  و مدتی است که فکر شما را مشغول نموده و  آرامش را از شما سلب کرده است و به نظر غیر قابل حل است به کسب آگاهی بیشتر از طریقی مرجعی مطمئن و طی کردن راه درست در نیت و عمل برای حل آن مشکل اقدام کنید. و استمداد از خدا را همیشه مد نظر بگیرید. الله اعلم .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.