مقاله تعبیر خواب پدر فوت شده

تعبیر خواب پدر فوت شده
مقاله

تعبیر خواب پدر فوت شده

رویا

تعبیر خواب پدر فوت شده چی می شه؟ برادر من یه خوابی دیده از پدرم که چند ماه پیش به رحمت خدا رفته. برادرم خواب میبینه که پدرم همراه با عموم که چند سال پیش عمرشون رو دادن به شما، هر دوتاشون کت و شلوار شیکی پوشیده بودند و خیلی شیک ومرتب امدن خانه برادرم، پدرم وسط خانه می خورد زمین، برادرم میگن رفتم بغلش کردم و  پیشانی اش را بوسیدم، و گفتم بابا جان چیکار می کنی. حالت چرا اینجوری است؟ گفت حالم خوب است فقط بدنم درد میکند پدرم دوبار تاکید کرد، گفت که بدنم خیلی درد میکنه فقط تو میتوانی منو کمکم کنی. این موضوع ما را خیلی نگران کرده با توجه به اینکه پدرم اصلا روزه قضا نداشته و نماز قضا فقط هفته آخر داشته که ما چندین برابر دادیم برای ایشون نماز خواندن و بچه ها هم برای ایشان جدا نمازخواندند.

پدرم کلا آدم مردم‌داری بوده و کسی از ایشان ناراحتی نداشته . ما از فامیل و آشنایان و همکاران حلالیت گرفتیم الان این خواب خیلی ما را ناراحت کرده. برادرم میگن من تو خواب میدونستم که بابا و عمو فوت کردن، و اینکه پدرم دو بار تاکید کردند که فقط تو میتونی کمکم کنی و بدنم درد میکند ما را نگران کرده خواستم که تعبیر خواب را بدانم متشکرم.

تعبیر خواب برادر ودیدن پدرم

تعبیر رویا

روایت

«امام موسی‌بن‌جعفر(علیه‌السلام)»:

إنَّ المَوتَ هُوالمِصفاةُ یُصَفِّی المُؤمنینَ مِن ذُنوبِهم فَیكونُ آخِرَ اَلَمٍ یُصیبُهُم وَ كفّارةُ آخِرِ وِزرٍ عَلَیهم.

مرگ عبارت از پالایشگاهی است که مؤمنان را از گناهان پاک و تصفیه می‌کند و این آخرین دردی است که آن‌ها احساس خواهند کرد و کفّارة آخرین خطا و گناهانشان خواهد بود. (المحجّة‌البیضاء، ج ٨، ص ٢٥٦)
سلام علیکم
ان شاالله خیراست🌺🌺
باتوجه به روایات این پدر اسمانی نیازبه کمک ودستگیری ازجانب فرزند خوددارند ، شاید ابروی فرد میت در خطرباشد وچه بسادرزندگی باعث رنجش فرد یا افرادی شدند دوست، اشنا، ویا والدین ودرحال حاضر برای جبران ان به کمک وحمایت فرزندان نیازدارند احتمال میرود حق الناسی برذمه این پدر باشد بهتر است با دادن ردمظالم واستغفار وتوبه ودادن صدقه برای پدر این مظلمه را ازپدر وخانواده دورنمایند
تذکر :🍂
( ایا اطمینان دارند نماز این پدر در دوران جوانی فوت نشده ویا حقی وحقوقی برذمه ایشان نبوده ؟؟)
الله واعلم🌺

حرف ق | حرف م | احکام میت| تعبیر ازدواج با میت

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.