مقاله تعبیر خواب مادر مرحومه و فوت شده

تعبیر خواب مادر مرحوم شده
مقاله

تعبیر خواب مادر مرحومه

تعبیر خواب مادر مرحومه چی می شه؟ رائی چندین بار در خواب دیده مادر مرحومش دارد چمدان می بندد ،و بار سفر می بندد. یک بار هم رائی دیده که خودش هم در بستن بار به  مادر کمک می کرده ،و مرحومه با پدر و مادرش که مرحوم هستند راهی سفر بوده است.

تعبیر رویا

سلام علیکم

ان شاالله خیراست🌺

در حدیثی مولا علی علیه السلام می فرمایند برای کسب بلند مرتبگی از وطن خود دور شو و سفر کن که در مسافرت پنج فایده است: برطرف شدن اندوه، به دست آوردن روزی و دانش و آداب زندگی و همنشینی با بزرگواران.

رسول گرامی اسلام می فرمایند: مسافرت کنید تا سلامتی و روزی پیدا کنید.

با استناد بر احادیث گرانبهای معصوم ع ان شاءالله رزق و روزی معنوی بهره و نصیب مادر( مرحومه) شده، و یا غم و اندوهی که موجب دل نگرانی مادر بوده برطرف خواهد شد .رائی نیز در به اجابت رسیدن این امر سهیم خواهد بود.

توصیه:

برای مادر صدقه داده و خیرات نمایید . با استغفار و صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم مادر را در رسیدن به این مهم یاری بفرمایید.

الله اعلم🌺

رویای مادری که شوید خشک از خانه برده است:

خواب دیدم مادر تازه فوت شدم به خانه اش آمد و یک مشت شوید خشک با خودش برد.

تعبیر رویا:

سلام خدا بر شما و خداوند مهربان مادر گرامی شما را رحمت کند و با اهل بیت علیهم السلام محشور فرماید. به شما تسلیت عرض می کنیم.
شوید خشک تمثیلی از به همراه بردن اعمالی است که این بانوی مرحومه به بهره بردن از آن در دنیای برزخ نیاز دارد. دیدن چنین رویایی برای رساندن این پیام به شماست که مادر گرامی شما نیاز به خیرات و ارسال اعمال صالح بیشتری دارد و خوب است که شما در این مسیر به ایشان کمک کنید چرا که آن چه در حال حاضر مفید به حال ایشان است، از حیث کمیت و کیفیت مورد رضایتشان نیست.

توصیه:

پیشنهاد می شود برای ایشان به طور پیوسته و هر زمان که مقدورتان بود نماز قضا بخوانید و روزه قضا بگیرید و اگر مقدورتان نبود،‌هزینه آن را به افرادی که این کار را انجام می دهند بپردازید تا به نیت مادر گرامی شما برایشان انجام شود. انجام واجبات ترک شده، از هر عمل خیر دیگری برای درگذشتگان و اموات ضروری تر و با ارزش تر است.

حرف ق | حرف م | احکام میت| تعبیر ازدواج با میت

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

5 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

5
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.