مقاله تعبیر خواب پدر بزرگ

تعبیر خواب پدر بزرگ
مقاله

تعبیر خواب پدر بزرگ ، مادر و خاله و پادرد

تعبیر خواب پدر بزرگ چیه؟ شخصی پدربزرگش رو ۷ ماه پیش از دست داده مادر و خاله هایش چند بار خواب دیدند پدرشان گفته پا درد شدیدی دارد.

و مرتب از این درد ابراز ناراحتی می کند دفعه آخر هم دو شب پیش خواب دیدند، علاوه بر پا درد تمام بدنش را نجاست (مدفوع) خشک شده فرا گرفته است.

این شخص  در جوانی اهل دعوا بوده و شرب خمر می کرده سفر حج توبه کرده است، ولی متاسفانه اهل نماز و روزه در طول حیاتش نبوده.

دخترانش از این خواب هایی که می بینند خیلی نگرانند و مرتب قرآن و خیرات هدیه می کنند، لطفاً راهنمایی و تعبیر خواب را بفرمایید متشکرم

تعبیر رویا

خیراست ان شاالله🌺

امام صادق علیه السلام می فرمایند میت از طلب رحمت و آمرزش برای او خوشحال می شود.

همچنان که زنده از دریافت هدیه خوشحال می گردد. و می فرمایند: در اتاقی که در آن شراب یا مست کننده دیگری است، نماز نخوان زیرا فرشتگان در آن داخل نمی شوند.

تعبیر رویا

پدری که به رحمت خدا رفتند و از درد پا شکایت دارند، یا یکی از اعضای حرکتی بدن سمت خوبی ها و یا بدی هاست، با توجه به حالات میت شاید درد پا نشانی از رفتن به مکانهای نامناسب در زمان حیات ایشان بوده،  وبا توجه به اینکه تمام بدن پدر را مدفوع خشک فرا گرفته شاید بیانگر مال حرامی است که میت درگیر آن بوده، زیرا باطن ان نجاست گناهی است که فرد احتمالا با تمام اعضا و جوارح خود مرتکب می شده .

از خصوصیات بارز اخلاقی میت، میگسار و اهل دعوا بوده و به نماز و واجبات خود اهمیت نمی داده میت با مشکلاتی در عالم برزخ دست به گریبان است،

و بازماندگان نباید از این مسئله غفلت ورزند. در حدیث می فرماید: سه کس وارد بهشت نمی شوند یک میگسار،  کسی که پیوند خویشی ببُرد، و تصدیق کننده جادو.

توصیه می شود🌺

برای این پدر که به رحمت خداوند رفتند، وراث در ابتدای امر قضای واجباتی که از ایشان فوت شده را به جا بیاورند مانند نماز و روزه ، و رد مظالم داده و استغفار نماید، و ان شاءالله گرفتن رضایت افرادی که از میت کدورتی دارند که احتمالاً حق الناسی بر ذمه این پدر است به سبب اخلاق نامناسبی که داشتند، بازماندگان طلب توبه ودرخواست مغفرت از پروردگار  برای پدر  بنمایند. انشاالله خداوند از باب رحمت و کرم خود با میت رفتار نماید، و سختی های برزخ این پدر و همه رفتگان آسمانی مرتفع شود.

الله اعلم🌺

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.