مقاله تعبیر خواب کشتن مار بزرگ و زیبا

تعبیر خواب مار بزرگ
مقاله

تعبیر خواب کشتن مار بسیار بزرگ و زیبا 

تعبیر خواب کشتن مار بزرگ و زیبا چیست؟ خواب دیدم یکی از مبلغین‌ توانمند اومده بودن خونه قدیمی مامانم. فقط مامان خونه بودند و یک حیاتی از درختای سبز و بزرگ داشتن یه چیزی شبیه باغ بود.

خانم دکتر مبلغ، یه حیوون دست آموز داشتن و اون یک مار خیلی خیلی بزرگ بود که حدود ده متر یا بیشتر قطر و کلفتی آن بود اما خیلی بی آزار بود.

یه سرداشت به چه بزرگی اما صورتش خیلی خوشگل و آروم بود و چشمای درشتی داشت.
من رفتم کاری انجام بدم و وقتی برگشتم دیدم خانم دکتر مار رو کشته و گوشت هاشو تقسیم کرده که بده به دیگران.

و حلقه های کلفت از بدن مار رو در پلاستیکی کرده و بمن گفت بیا این یه تیکه اش مال تو.
من تو دلم داشتم میگفتم آخه کی گوشت مار میخوره؟!

تو دلم بسیار عجیب و غریب بود به خانم دکتر گفتم چجوری اینو کشتی که به‍ت آسیبی نرسونده گفتن از دمش قطعه قطعه اش کردم.

 بعد چادرشونو سر کردن گوشتهای حلقه درشت مار رو تو پلاستیکای جدا گذاشتن که برن.
تعبیر خواب قطعه قطعه کردن مار بسیار بزرگ‌ و زیبا چیست ؟

روایات

امام على عليه السلام : مَثَل دنيا ، مَثَل مار است پوستش نرم است و زهرش كُشنده.
پس از آنچه در دنيا برايت جاذبه دارد ، روى بگردان ؛ زيرا آنچه از آن تو را همراهى مى كند ، اندك [كفنى] است. دغدغه هاى آن (دنيا) را از خود  دور كن چرا كه به جدا شدن از آن و ناپايدارى حالاتش يقين دارى و آن گاه كه با دنيا بيشترين انس را دارى ، بيشترين ترس و حذر را از آن داشته باش زيرا كه دنيادار ، هر زمان كه در آن به خوشى و لذّتى اطمينان كرد، دنيا او را از آن خوشى به مشكلى كشانْد، يا هرگاه انسى گرفت ، اُنس او را تبديل به تنهايى و وحشت كرد .

حضرت امام جعفر صادق ع فرماید : دیدن مار درخواب ده وجه است. اول: دشمن پنهان. دوم: زندگانی. سوم: سلامتی چهارم: پادشاهی. پنجم: سپه سالاری. ششم: دولت. هفتم: زن. هشتم: مراد.

شخصى از امام کاظم(ع) درباره کشتن مار پرسید ، فرمودند  «کسى که مار را به دلیل هراس از پیامدهای آن رها ساخته و او را نکشد، از من نیست .

تعبیر خواب کشتن مار بزرگ و زیبا

به طور کلی کشتن مار در رویا خوب است اگر خطرناک باشد دشمنی است که آن را از بین میبرد و اگر زیبا بوده و بی خطر باشد کشتن آن دال بر وسوسه ای از مال و ثروت دنیا و یا زن صاحب جمال ناصالح بوده که فرد بر آن چیره میشود.

خانم دکتر مال و ثروتی رو پرورش دادند یا میدهند و در حالی که انس با آن دارند وابستگی به آن نداشته و آن را بذل میکنند و زکات آن را می دهند و انفاق می کنند .

از نظر روحی و اخلاقی اهل زهد هستند و بریدن و قطعه قطعه کردن مار دلالت بر این است ‌که وسوسه های ناشی از حب مال را در وجودشون از بین می برند.

 بر نفس خود چیره می شوند و از یک‌ مال دنیایی که ممکن است غفلتی را به دنبال داشته باشند، مصونیت پیدا می کنند. نیز از دغدغه‌ها و گرفتاری هایی رهایی میابند  و شما در عالم واقع از این روحیه و گذشت ایشان  متعجب خواهید شد .

و البته از این بذل مال و ثروت و یا ثمرات آن شما نیز بهره میبرید .

با توجه به آیه ۶۰ نمل/ حدائق ذات بهجه .  از بارش باران خداوند باغهای بهجت انگیز رویانده است .

ان شاء الله امنیت و آرامش وبهجتی نصیب شما و مادرتان خواهد شد و از ارتباط با آن بانوی عالمه فیض مادی و معنوی خواهید برد . الله اعلم . 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.