مقاله تعبیر خواب فانوس

مقاله

تعبیر خواب فانوس  

تعبیر خواب فانوس و شب در کوه ماندن چیست؟ خواب دیدم منو مادرم سر یک کوه نشستیم که خیلی بلند نبود.

ما تنها تو اون دشت و کوهها بودیم فقط یک فانوس داشتیم.شب شد و سه مرد میانسال آمدن که از ما محافظت کنن ولی من نذاشتم.

 دست آخر موافقت کردم ۳ تا پیرمرد آمدند که آدمهای خوبی بودن . دور ما دو نفر نشستن که نترسیم. فانوس دست من بود.

منو مادرم کنار هم بودیم. فانوس رو آوردم جلوی خودم که یک چیزی رو یادداشت کنم، ولی یادم نیست چی بود که از خواب بیدار شدم . لطفا بفرمائید تعبیر رویای فانوس و کوه  چیست ؟

قران و روایات

 

 [toggle title=”قران کریم ، نحل/۱۵” state=”open”]و القی فی الارض ان تمید بکم ۱۵/ نحل و در زمین کوههای استواری را بنا نهاد تا زمین شما را به اضطراب ولرزش نیفکند[/toggle]

[highlight color=”green”]امام علی ع : العلم‌ مصباح العقل، علم چراغ عقل است.[/highlight]

تعبیر رویای فانوس در کوه 

ان شاء الله خیر است .

شما در عالم واقع  از نعمت و برکات مادی و معنوی قابل توجهی از سوی افرادی بزرگ‌ و با ایمان نصیبتان میشود ، و در شرایطی که نیاز به حمایت و سرپرستی دارید حامی شما و مادرتون در زندگی خواهند بود.

 این‌ افراد میتونن پدر ، پدر بزرگ ، و یا حتی فرد دیگری باشد که دارای تجربه و ایمان خوبی است و شما در کنارش احساس ایمنی میکنید.

از رنجی در امان مانده  و از حمایتش بهره می برید .و این امر موجب استحکام و عدم لرزش شما در مشکلات زندگی خواهند بود.

در واقع سه مردی که در رویا شما رو حمایت کردند نیز نشان از حامیانی دارن که در عالم‌ واقع در زندگی شما تاثیر گذارند.

و یا تعبیر کوه میتونه این باشه که کار بزرگی از سوی شما در عالم واقع رخ میدهد و موجب استحکام زندگی و روابطتون با مادرتون  نیز خواهد شد.

در واقع در دست داشتن چراغ در دستانتان دال براین است که صاحب علم‌ و معرفتی هستید که در اموری  عاقلانه و با بصیرت رفتار میکنید.

در تنگناها و دشواری ها با انتخابهای درست راه تاریک زندگی رو روشن کرده و شادی و آرامش رو برای خودتون و مادرتون به ارمغان‌ می آورید. (انتخاب ۳ مرد مسن و متین به جای ۳ مرد جوان در تاریکی و تنهایی شب اگر در عالم واقع مشکلی دارید و راه خیری رو طلب می کنید، به زودی گشایشی حاصل میشود و در دلتون نور امیدی میتابد و راه روشن بر شما باز شده و دلتون شاد می شود.

و یا بابی از علم و معرفت به رویتان باز میشود که به تبع آن منفعتی به دیگران خصوصا مادرتون می رسانید،  که باعث شادی شون شده و آنان گمشده هاشون رو پیدا می کنند.

توصیه

توصیه میشود که در مسیر کسب علم و معرفت کوشا و ثابت قدم باشید .  بی دریغ از مادرتون در جوانب مختلف حمایت کنید و راهنمای دیگران باشید . وفقکم الله.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.