مقاله تعبیر خواب لباس عروسی

مقاله

خواب لباس عروسی

سلام علیکم. تعبیر خواب لباس عروسی چیه؟ خواب دیدم عروسی‌ام هست هنوز ازدواج نکرده بودم دیدم دارم لباس عروس می‌پوشم. وقتی پوشیدم تمام تنم به خارش افتاد. وقتی در آوردم. تمام تنم از  مورچه سیاه پر بود، به حدی که تنم معلوم نبود. سه بار پوشیدم همین اتفاق افتاد و دیگه از خواب بیدار شدم. لطفاً تعبیر بفرمایید.

تعبیر خواب

سلام علیکم

ان شاء الله که خیر است

حدیث:

[highlight color=”green”] صلی الله علیه و آله: یجیء المُتَکبِّرونَ یومَ القِیامَةِ ذَرّا مثلِ صُوَرِ الرِّجالِ، یعلُوهُم کلُّ شیءٍ مِن الصِّغارِ.  پیامبر خدا صلی الله علیه و آله: روز قیامت، متکبّران به صورت مورچه‌های آدم نما محشور می‌شوند و هر چیز کوچکی از روی آنها رد می‌شود.[/highlight]

لباس سفید در خواب نشانه آن است که رائی درمسیر درستی از دین قرار دارد، زیرا  لباس  بهشتیان سفید رنگ است و  بهشتیان نزد خداوند جایگاه نیکویی دارند.

اما ممکن است با افرادی مواجه شده باشید که با تکبر با شما برخورده می‌کنند و زمینه رنجش شما را فراهم کرده باشند، و این امر موجب کناره گیری شما از انها شده باشد و تاثیر این تکبر در جلوه های مختلف زندگی شما ظهور و بروز کرده باشد.

و به نوعی شما با دوری از آن‌ها، خود را از این‌که در معرض رذایل اخلاقی قرار بگیرید دور کرده‌اید، یا امری  ناخوشایند برای شما پیش آمده و شما از آن امر دوری جسته‌اید.

توصیه:

با توکل کردن به خدا و آراستن خود به صفات نیک و فضائل اخلاقی و با سرلوحه قرار دادن حسنات در زندگی، سعی کنید شما سرمشق و الگوی دیگران باشید.

الله اعلم🌺

حرف ل | حرف ع | پوشاک از نظر اسلام.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

2
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.