مقاله تعبیر خواب حضرت عباس

تعبیر خواب زیارت حضرت عباس(ع)
مقاله

مشاهده خواب حضرت عباس

تعبیر خواب حضرت عباس (ع) چیست ؟من در بین الطلوعین خواب دیدم در چادر مشکی سرمه و تو جاده ای دارم تندتند راه میرم و غبار جلومو گرفته هیچی نمیبینم یکم که رفتم سمت راستم چیزایی شبیه موکب بود و از یه نفر پرسیدم اینجا کجاس گفت جلوت نگاه کن یهو غبار کنار رفت و کامل گند و گلدسته حضرت عباس رو دیدم و بعد سرم بالا اوردم و یه ستون بلند جلوم بود که روش یه عدد هزار و چهارصد و خورده ای بود پیش خودم گفتم من اینجا چیکار میکنم نکنه با گروهی بودم که گمم کردن بعد یهو خودمو تو حرم دیدم رفتم برا زیارت که دیدم قبر حضرت عباس یه سنگ سفید بلنده که دور تا دورش شیشه اس و همه دارن از پشت اون شیشه زیارت میکنن منم زیارت کردم و وقتی برگشتم خواهر بزرگم و با دوستام دیدم که دست هر کدومشون یه سیب زرد بود خیلی خوشحال شدم و به خواهر گفتم حالا که پیداتون کردم برم دوباره زیارت کنم بعد میام پیشتون رفتم کنار شیشه داشتم زیارت میکردم که یهو از خواب پریدم ( من اگر خدا قبول کنه کربلا زیاد رفتم و اونجا رو خوب میشناسم برا همینم تو خواب از نبود ضریح تعجب کردم)

متعجب و خوشحال   چند وقته درگیری ذهنی شدید دارم و البته برا رفعش قصد سفر به کربلا رو هم دارم

تعبیر خواب :

تعبیر خواب حضرت عباس (ع) و زیارت بسیار خوب است .

حضرت عباس (ع) صفات و ویژگیهایی دارند که یک انسان کامل داراست . کمالات شخصیتی ایشان نشانه ای از عزت و جایگاه حضرت دارند . ولایت پذیری و اطاعت پذیری،جهاد، ایثار و از خودگذشتگی از فضائل بارزی است که شمرده می شود .

جاده مسیری است که در زندگی در آن قرار دارید .چادر همراه شما در زندگی است . «هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ» بيانگر نقش اصلاحی همسران است به اين مفهوم كه زن و شوهر بايد همانند لباسی عيب‌های يكديگر را پوشش داده و در اصلاح يكديگر بكوشند.

احتمالا مشکلاتی که در زندگی وجود دارد باعث غباری در این مسیر شده است و موانعی را به وجود آورده است .

اما با عنایت پروردگار و توسل به اسوه مقاومت و ولایت پذیری غبار کنار رفته و شما از سمت راست جاده که مناسب است حرکت کرده اید . در روایتی از پیامبر(ص) : خداوند شروع کردن از راست را در هر چیز دوست دارد عَوَالِی اللآَّلِی، عَنْ فَخْرِ الْمُحَقِّقِینَ قَالَ قَالَ النَّبِیُّ ص إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ التَّیَامُنَ فِی کُلِّ شَیْ ءٍ

روایت پیامبر اسلام (ص) : اساساً تقدیم سمت راست بر چپ در هر کار و هر چیزی مورد عنایت الاهی است: “و قال النبی (ص) إن الله یحب التیامن فی کل شی‏ء”؛پیامبر فرمود خداوند تقدیم راست در هر چیزی را دوست دارد.

 گمشدن در حرم ها دال بر قبولی زیارت می باشد گم شدن در محضر خدا یعنی اوج عشق اوج محبت تقرب به حضرت حق و اولیای الهی.

  امام جعفر صادق در تعبیر سیب میفرمایند : خیر غایب و حاضر ، فرزند ، منفعت ، فرمانروایی ، همت و تلاش ، مال و نعمت

نتیجه آنکه :

احتمالا در زندگی با مشکلاتی مواجه شده اید که موجب رنجش و ناراحتی شده و سبب بروز غبار . نکته مثبت خواب وجود همراهی در مسیر درست است . سمت راست جاده مسیر درستی است که در آن قدم گذاشته اید . گم شدن در این مسیر بیخود شدن در برابر عظمت ایشان است .

 سیب میوه ای است بهشتی که وقتی به دست آوردید احساس لذت دست داده . گنبد حضرت(ع) امنیت و آرامش را به ارمغان آورده . حقایق عالم دنیا وآخرت و راه نجات به ایشان نشان داده شده که  طریقی برای هدایت و ایمان بیشتر ایشان است ‌. سیب هدیه الهی است که به شما و خواهران عطا شده .

گرچه ستونها می توانند مشکلات باشند ولی شما به سلامتی آنها را پشت سر گذاشته و مقام زیارت رسیده اید. یعنی مسیر و توسل به هدف رسیده اید. و در نهایت راه شما با توسل برمعصوم (ع) بوده و امنیت وآرامش را به دست خواهید آورد.حرم امن الهی و رسیدن به آرامش شما را از تردید و تصمیم در مشکلات کمک خواهد کرد .

مشاهده سنگ سفید حضرت عباس(ع) و شیشه ای که دورتادور آن بوده حاکی از امنیت و آرامش در حرم امن می باشد.

ان شاالله با برطرف شدن موانع و غبار به امنیت و آرامشی در زندگی خواهید رسید. اگر متأهل هستید ان شاالله فرزندی درراه است و خیر و برکت دارد . خبر خیر و خوشی در راه هست .

لذا توصیه میشود :

به شکرانه هدایت الهی و اینکه در مسیر مناسبی قرار گرفته اید،صدقه دهید که حافظ شما در همه امور است . در انتخابهایی که در پیش رو دارید همه جوانب را در نظر بگیرید . هدیه و عنایت الهی که به شما عطا شده به خوبی استفاده کنید .در همه مراحل زندگی توسل به معصوم (ع) را فراموش نکنید که چراغی برای هدایت هستند .ان شاالله به زودی توفیق زیارت و پابوسی حضرت را پیدا خواهید کرد.

در پناه خداوند باشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

49 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
49
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.