مقاله تعبیرخواب قابلمه نذری جا سازی شده

تعبیر خواب قابلمه نذری
مقاله

خواب قابلمه نذری جا سازی شده

تعبیر خواب قابلمه نذری جا سازی شده چیست؟خواب دیدم خونه بزرگی داریم. وسط پذیرایی خونمون انگار زمین چال شده بود و یک قابلمه خیلی بزرگ داخلش بود، به طوری‌که تمام بدنه قابلمه داخل زمین جاسازی شده بود، فقط سرش بیرون بود.
از سمت زمین مقدار زیادی شبیه به شیره بادامی سفید و یک‌دست به داخل قابلمه سرازیر بود و در داخل قابلمه می‌جوشید . و از کناره های قابلمه سرریز می‌کرد. بچه های خالم که بدو بدو میکردن از روی این مایع سرریز شده رد میشدن و پاهاشون کثیف نمی‌شد و نمی‌چسبید. بعد مادر و برادرم با زحمت زیاد قابلمه رو درآوردن و خالی کردن و مجدد داخل زمین گذاشتن دوباره هر چی سرریز کرده بود خودبخود داخل قابلمه ریخت و دوباره پر می‌شد . تعبیر خواب قابلمه نذری جاسازی شده چیست ؟ 
(توضیح این‌که در این قابلمه بزرگ هر سال محرم حلیم نذری می‌پزیم)

تعبیر خواب 

تعبیر خواب قابلمه نذری جا سازی شده در وسط پذیرایی خیر است و با توجه به روایات بررسی می‌شود .  شما در رویا خانه بزرگ‌تری را مشاهده کردید که به شما تعلق داشت .
تعبیر خانه از امام صادق ع هشت معنی ذکر شده است : دیدن خانه در خواب برای مرد زن است و برای زن شوهر است.
توانگری و قدرت داشتن
ایمنی و امنیت
عیش خوش و شادی در زندگی
مال و ثروت
ولایت بر دیگران
عزت
امانت

در سالن پذیرایی خانه که محل تکریم میهمانان شماست قابلمه‌ای که متعلق به پخت نذری در ایام‌ محرم برای اهل بیت علیهم السلام خصوصا امام حسین ع است در پی و اساس اتاق جاسازی شده بود .

شیر بادام در قابلمه نذری جا سازی شده  

شیر بادام در قابلمه نذری جاسازی شده با توجه به خواص آن و نیز قابلمه نذری تعبیر میشود.
نذری دادن نشانی از ایمان و اعتقاد قلبی شما و اظهار مودت و محبت به اهل بیت علیهم السلام است و دلالت بر عهد و پیمانی است که فرد با آن بزرگواران دارد .

قابلمه نذری جاسازی شده در سالن بیانگر این است که به واسطه اعتقاد و محبت خالصانه شما ، خصوصا مادرتون به امام حسین ع و توجه و عنایتتان به پیمان و عهد ولایی در زندگی ، گویا پایه های زندگی شما از نعمات بی‌نظیر و با برکت مادی و معنوی سیراب میشود .
شیر بادامی که زمین می‌جوشید و در قابلمه قرار می‌گرفت همان نعمات پر‌برکتی است که از  عنایت امام حسین ع منشا می‌گیرد و با توجه به خواص شیر بادام نیز می‌تواند معنا شود .

خواص فوق العاده شیر بادام
جلوگیری از فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی، کاهش خطر ابتلا به آرتریت و پوکی استخوان، تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن،
کاهش خطر ابتلا به دیابت
کاهش استرس
رفع سردردها 
بهبود بینایی
مبارزه با سرطان
تقویت ایمنی بدن
کمک به خواب آرام

نتیجه اینکه: 

ان شاء الله در عالم واقع به واسطه عنایت امام حسین ع رزقی واسع شامل حالتان میشود ارحام نیز از این رزق مادی و معنوی بهره مند میشوند . به نظر می‌آید در عالم واقع شما و مادر و برادر خوبتان در زمینه شادابی و نشاط روحی و معنوی بچه ها به واسطه رزق معنوی اهل بیت ع میتوانید اثر گذار باشید .
آرامش زیبایی کسب می‌کنید .
از تعاملات خوبی در خانواده بهره‌ می‌برید. اگر از بیماری روحی یا جسمی رنج می‌برید به واسطه فیض امام حسین ع بهبود می‌یابید .

توصیه میشود

صدقه دهید .  نذری خود را برای پخت هر ساله حلیم محافظت کنید و مهم تر از آن این است که عهد و پیمان ولایی خود با امام را محکم کنید و این بزرگترین امانت الهی را محافظت کنید .
بدین سان سیره و روش اهل بیت ع در پایه های روابط فردی و اجتماعی و خانوادگی شما و سبک زندگیتان رسوخ می‌کند و برکاتش از زمین برایتان می‌جوشد.
شما عزت می‌یابید و از برخی حوادث روزگار ایمنی پیدا می‌کنید .
چه خوب است که نسبت به معارف الهی و شناخت جایگاه اهل بیت ع بیش از پیش عنایت کنید.

 

قال الامام الهادی ع … و فازَ مَن تمسَّکَ بِکُم و أمِنَ مَن لَجأَ إلیکُم وَ سَلِمَ من صَدَّقَکُم و هُدِیَ مَن اعتصَم بکم …. امام هادی علیه السلام فرمودند: «… کسی که به شما ائمه معصومین علیهم السلام تمسّک نمود رستگار شد و آن کس که به شما پناه آورد، ایمنی یافت و کسی که شما را تصدیق نمود، به سلامت به سر منزل مقصود رسید و هر کس که به ریسمان شما چنگ زد، هدایت شد و کسی که از شما پیروی کرد، جایگاهش بهشت خواهد بود.

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.