مقاله تعبیر خواب پول قرمز

تعبیر خواب پول قرمز
مقاله

تعبیر خواب پول قرمز

تعبیر خواب پول قرمز چیست ؟سلام وقتتون بخیر ،من امروز صبح خواب دیدم،که پدرم که حدود یک سال و چند ماه هست فوت کردند،نیاز به یک و نیم میلیون پول قرمز رنگ داشتند،و کسی نداشت که بهش بده ولی من به پدرم گفتم ناراحت نباش من یک قطعه طلا دارم که همینقدر ارزش داره،بهتون میدم تا باهاش اون پول را تهیه کنید،که شوهرم خیلی مخالفت میکرد،و می‌گفت حق نداری بدی،و من در خواب مرتب بهش میگفتم ماله خودمه دوست دارم به پدرم قرض بدم،ممنون میشم تعبیر بفرمایید 

هم خوشحال از اینکه تونستم به پدرم کمکم کنم هم ناراحت از حرکت همسرم

تقریبا میشه گفت درگیری ذهنی        متاهل هستم

تعبیر خواب :

خیر و برکت برای شما و رحمت برای پدر مرحوم ان شاالله

بی تردید ،اموات از احوال نزدیکان و خانواده خود آگاه خواهند شد . روایات بسیاری در این باب از معصومین (ع) نقل و مورد تأیید قرارگرفته است . بدهی یکی از مواردی است که حقی را بر ذمه بدهکار گذاشته و به نوعی حق الناس محسوب می شود.

نیازمندی های اموات گرچه شاید به ظاهر اشاره به پول و یا امورات مادی باشد ولی در اصل اثراتی است که از امور مادی ناشی شده و به جهت معنوی مترتب خواهد شد .

احادیثی مبنی بر عدم گرفتن قرض تا زمانی که نیاز واقعی نباشد وارد شده است . از طرفی احادیثی هم بر بر رفع گرفتاری مردم با دادن قرض وجود دارد .

طلا برای خانمها بر مفید و جزو زینت شمرده می شود. امام صادق(ع) طلا را نشان از حج گذاردن ،ولایت یافتن و یا خصومت خاصی دانسته اند که با توجه با موقعیت شما در نظر گرفته خواهد شد .

همانطور که طلا زینت است و  می تواند استفاده های خوبی داشته باشد وسوسه برانگیز هم هست.

احتمالاتی به نظر می رسد :

با توجه به درگیری های مادی و روحی شما پدر نگران وضعیتی است که پیش آمده و به این وسیله درصدد هستند تا مشکل تان را برطرف کنند . گاه اموات با اشاره به مواردی نوعی راهنمایی در حل بحران کرده و کمک رسانی انجام می دهند .

اما اشاره به پول قرمز صرفا خودپول نیست. رنگ قرمز در روانشناسی رنگها ، حساسیت زا و تحریک کننده اعصاب ، جنسی و در برخی موارد شهوت زا است .

دقت داشته باشید شاید پدر به این وسیله خواستند گوشزدی کرده باشند و توجه شما را به نکاتی که رنگ قرمز دارد جلب کنند . روابط با همسر از جمله نکاتی است که در رنگ قرمز نشان داده می شود .   

احتمال دوم : توجه کردن به نیازهای پدر در سرای باقی است . رنگ قرمز در نیاز پدر محرکی است تا فراموش نشود . گاه با گذشت زمان یاد اموات کم رنگ می شوند درصورتی که نیاز به خیرات وصدقات و اموری دارند که در آرامش آنها دخیل بوده و نیازهای معنوی آنها را رفع می کنند .

از اینکه برای برطرف کردن نیاز پدر حاضرید از طلا و مال خود صرف نظر کنید بسیار عالیست .و خداوند پداشی درخور برایتان رقم خواهد زد . اما توجه داشته باشید در بسیاری از مواقع زندگی مشترک است . یعنی لفظ مشترک دارد . متأهل بودن شما هم در این لفظ واقع شده ،مخالفت همسرتان نه دلیلی بر عدم پرداخت و نه دلیلی بر رضایت دارد .

شاید از باب مشارکت و همفکری باشد . راه های زیادی برای کمک به اموات و پدر مرحوم وجود دارد که یا همفکری با همسر و مشارکت ایشان انجام شود . شاید اشاره به یک مبلغ نیاز پدر ارتباطی با مدت وفات ایشان داشته باشد .!!

تکرار لفظ (ماله خودمه و دوست دارم) نشان از تکروی و یا عدم همفکری دارد . در برخی اوقات ناخواسته دچار رفتارهایی از این قبیل می شویم که علایق زوجین را کدر و رفته رفته خللی در آن به وجود خواهد آورد .

لذا توصیه می کنیم :

ضمن خیرات و صدقاتی که به نیت پدر مرحوم می دهید از اطرافیان حلالیت برایشان طلب کرده تا خدای ناکرده دیونی نداشته باشند .

نیاز اموات تنها به مادیات نیست ،قرائت قرآن ،یاد کردن در دعاهایتان و در خاطرات نوعی زنده نگه داشتن مرحوم است .

به نقطه مشترک در روابطی که با همسر دارید بیشتر تمرکز کنید و نقاط قوت را با هیجان دنبال کنید و سعی در برطرف کردن نقاط ضعف درروابط باشید .

طلا برای زنان تنها زینت نیست بلکه در برخی مواقع نشانه عزت از نظر روانشناسان میباشد .

در پناه خداوندباشید .

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.