مقاله تعبیر خواب سوسک

مقاله

مشاهده خواب سوسک

 

تعبیر خواب سوسک چیست؟من خیلی وقته که سوسک ندیدم که بگم تو فکرم بوده و … من خواب دیدن که تو حیاطمون سوسک های بزرگ بودن میدونستمم لونشوش کجاست اما انقدر سوسک ها بزرگ و زیاد بودن نمیتونستیم جلوشون بگیریم دونه دونه یواشکی میخواستن بیان تو خونه من و پدر و مادرم نمیزاشتیم مینداختیمشون بیرون . اما یکی یواشکی اومده بود تو که ما ندیده بودیم من شک کرده بودم هر جی بهشون میگفتم یکی اومده میگفتن نه نیست. همون کنار در خونمون ، آشپزخونه هستش سوسکه هم رفته بود تو آشپزخونه و روی یکی از لیوان ها تخم کرده بود . و منم گفتم بهشون نگاه تخم گذاشته و …. مامانم گفت اشکال نداره سم پاشی میکنیم و از خواب پاشدم.

  تعبیرخواب

امام صادق اگر در خواب سوسک را ببینید فرقی نمی کند که فقط ببینید و یا سوسک را بکشید، معنی این خواب دشمنی است و یا ممکن است دوستانی داشته باشید که در کار شما خلل ایجاد می کنند.

تعبیر خواب خانه امام صادق دیدن خانه:

معنی اول دیدن خانه در خواب برای مرد زن است و برای زن شوهر، توانگری و قدرت داشتن، ایمنی و امنیت، عیش خوش و شادی در زندگی، مال و ثروت، ولایت بر دیگران، عزت، امانت است.

امام صادق (ع): تعبیر خانه را ایمنی وامنیت ،مال وثروت ،عزت و بزرگی و ولایت بر دیگران دانسته اند.

امام علی (ع) می فرمایند : برای خانه شرفیست که نشانه اش حیاط آن است و جانشینان نیکویش ساکنین نیکویش و برای آن برکتی است و برکت آن مکان حیاط بزرگ آن است و خوب بودن همسایه های آن است. سوسک دشمن (درونی و بیرونی) تعبیر می شود. دشمن درونی مثل صفات رذیله ای؛ که خدای ناکرده در وجود ما رخنه کرده است. مثل حسادت، کینه، بخل و ….

دشمن بیرونی شامل اطرافیان است. با توجه به این که سوسک را در حیاط خانه دیدید، احتمالاً دشمن بین همسایه ها است. حالا شما باید بدون سوء ظن رفت و آمد با همسایه ها را مدیریت کنید. چون هر چه در خانه وحیات است ممکن است در معرض آسیب باشد.

آشپز خانه محل پخت و پز و رزق و روزی انسان است. دیدن سوسک در لیوان احتمالا نشانه آلودگی در ظروف آشپزخانه یا مواد غذایی است. از آنجاییکه لیوان، واسطه ایی برای رساندن آب(که نماد علم وطهارت و حیات) به شما و خانواده هست، ممکن است با صفاتی مذموم ویا دشمنی بیرونی آلوده شود.

دوست عزیز خوابها گاهی هشدار دهنده هستند. به این معنی که شما باید محیط پیرامون خود را مدیریت کنید. هم از نظر روابط با دو ستان و همسایگان. هم از نظر بهداشتی و طهارت باطنی، باید بیشتر به محیط خانه و مواد غذایی دقت کنید. احتمال دیگر بروز صفات بد مثل حسادت و کینه از سوی اطرافیان ممکن است مشکلاتی برای شما و خانواده ایجاد کند پس هوشیار باشید. مراقب افرادی که به منزل شما تردد می کنند، باشید. بهتر است موذتین ، ایة الکرسی را بخوانید و اسفند و عود استفاده کنید. صدقه ، قربانی و استغفار را فراموش نکنید

.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.