مقاله تعبیر خواب جدایی روح پدر

مقاله

مشاهده تعبیر خواب جدایی روح پدر

تعبیر خواب جدایی روح پدر چیست ؟

سلام من خواب دیدم پدر مرحومم که در اثر بیماری ۲ سال پیش فوت کردن با احوال بیمار گونه توی کوچه بر سر راه من امدن به طوری که به زحمت راه میرفتن و یکی از چشمانشون خون داشت و از من درخواست کردن روح از بدنشون جدا کنم و من به روح شون گفتم برو پیش خدا و روح از ناحیه شکم جدا شد بعد اشاره کردن به گردن شون و من با دست گردن شونا ماساژ دادم و گفتم روح شون بره پیش خدا و روح پدر از این ناحیه هم جدا شد و پدرم به نشانه تایید سرش را پایین آورد نهایتا جسم با حالت آرامشی به پهلو دراز کشید

 در خواب میدونستم پدرم فوت کردن و انگار واقعا روحی بودن که جسم بیماری را حمل میکردن احساسی که داشتم این بود که باید کاری کنم.      مشغول و درگیر پدر             مجرد

 تعبیر خواب :

تعبیر خواب جدایی روح پدر ان شاالله خیر است .

رحمت و مغفرت برای اموات خصوصا پدر مرحوم شما .

اموات وقتی با نزدیکان خود ارتباط برقرار میکنند ، حتما شامل پیامی هستند که در صورت امکان میتوانید انجام دهید . رویای شما هم از آن دست خوابهایی است که پدر از شما درخواست کمک کرده و نیاز به عنایاتی دارند .

حالاتی که اموات در خواب دارند ، نشان از وضعیتی است که در عالم برزخ داشته و شرایطی که نشان دهنده نیازشان به افراد در عالم واقع است .

به نظر می رسد :

پدر مرحوم حال خوبی در عالم برزخ ندارند . حس بیماری که ملاحظه کردید گواه عذاب و ناراحتی ایشان است . چشمانی خونی حاکی از گناهی است که به وسیله چشم انجام شده ، گاه نگاهی به نامحرم و یا آنچه از نظر شرع منع شده است عذابی برای آن عضو به وجود می آورد .

معصوم می فرمایند: تمام چشم ها در قیامت گریان است مگر سه چشم: چشمی که از ترس خدا بگرید، چشمی که از گناه بسته شود و چشمی که در راه خدا بیدار بماند.

عضو دیگری که مورد عذاب قرارگرفته شکم است . شکم جایی است که غذا و لقمه هایی که تناول می شود ،هضم و معده آن را بررسی مینماید . ظاهرا پدر حقی بر گردن دارند که شبه ناک بوده و یا خدای ناکرده حلال نمیباشد.

گردن نیز بر استواری سر نقش داشته و ستون فقرات را مدیریت مینماید ، تفکراتی که در مدیریت اعضا نقش داشته و آنچه را نباید انجام داده است .

اما چند نکته قابل توجه را در نظر داشته باشید :

اولا : پدر از شما درخواست کمک کردند ، پس به احتمال قوی گره به دست شما باز خواهد شد . شاید حقی از شما ضایع شده و یا گناه و معصیتی از جانب شما صورت گرفته است .

جدایی روح پدر

در وصیت نامه و نحوه تقسیم و یا حتی مصرف آن بررسی نمایید . گاهی مسئله ای جزئی و کوچک عذابی برای میت به دنبال خواهد داشت .

اموالی که از پدر به جا مانده باید بررسی شود ، شاید حق الناسی از نظر مالی داشته باشند و یا وجوهات شرعی اعم از خمس ، زکات و یا واجبی مثل نماز و روزه داشته باشند .

گاهی ممکن است در کاری شریک بوده و حقی از آن بر ذمه باقی باشد . شاید بدهی داشته باشند ولو اندک زیرا قرآن می فرماید :  وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ . و هر کس به قدر ذره‌ای کار زشتی مرتکب شده آن هم به کیفرش خواهد رسید.

ضمن بررسی موارد فوق ، حتما در بین دوستان و نزدیکان خصوصا شما برای مرحوم حلالیت بطلبید . البته به شرطی که آبروی میت محفوظ بماند .

در ثواب دعاها و زیارتهایتان پدر را شریک کنید . برای مرحوم طلب مغفرت نمایید .

اگر حقی برذمه دارند برطرف کنید . حتما اموال شان را مورد بررسی قرار دهید . در صورت داشتن دیون آن را پرداخت نمایید .

آرامش پدر درگرو گذشت و اقداماتی است که شما انجام می دهید .

اگر امر خیری در پیش دارید ، دقت های لازم را داشته باشید . گاهی مجرد بودن شما نیز عذابی است برای پدر .

در پناه خداوند باشید . التماس دعا      

 

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.