جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مقاله

مقاله

سلام این خوابی هست که یکی از دوستانم برام دیده
دیشب خواب میدیدم رفتم مکه .اجازه دادن من برم تو خود کعبه رو زیارت کنم .دیدم میخاستم‌وارد کعبه بشم خانمی دست منو گرفت گفت به دخترم مریم خانم‌بگو من اینجا نشستم مدتیه تا ببینمش انشالله.تا اومدم بگم شماکی هستید کدوم مریم خانم .یکباره یادم اومد مادر شماست.کلی باهش احوال پرسی کردم گفتم ازکی اینجا منتظر نشستید گفت خیلی وقته کنار همین خانه خدا شبها میخابم تابیاد دخترم ببیمش .گفتم باشه من رفتم ایران حتما بهش میگم .دیدم پیشانی منو بوسید گفت شما اهل بهشتید شک نکنید کلی اونجا کنار کعبه گریه کردم که ازخواب بلندشدم
باید توضیح بدم این خانم یکی از خیرین هست که من با ایشون در ارتباط هستم ومن خیراتی برای پدر مادرم دارم بعضا به ایشون می دم البته ایشون از آشنایان دور هستند ومادر من رو ندیدن ولی مراسم مادرم عکس مامان رو دیدن گفتن همین رو من در خواب دیدم کلا ایشون پدر مادر من خیلی به خواب ایشون میاد

(تعبیر خواب شما رائی بزرگوار)

به نام خداوند یکتا
ان شاالله که بزودی حج خانه خدا روزی شما و رائی بگردد.

دیدن رویای حج بسیار عالیست خداوند در قرآن کریم می‌فرماید «خانه خدا را خانه امن قرار دادیم», دیدن خانه خدا در رویا یکی از مهمترین تعابیر آن امنیت و آرامش است

اما اینکه مادر دوستتان که از دنیا رفته در خواب شما دست یاری به سوی شما دراز می‌کند و از شما کمک می‌خواهد تا دخترش رو برایش پیدا بکنید بسیار عالی است
و ممکن است در قالب وصیتی باشد که لازم است شما سفارشی را به دختر ایشان بگویید
در واقع یک قراری یا مسئولیتی یا تعهدی یا اعمال ماتأخری باید انجام میشده که مسئولیتش با دختر ایشان بوده و کلا ادامه آرامش خیال این مادر با اعمال خیر یا تعهدی است که ایشان لازم بوده انجام بدهند ایجاد خواهد شد.
بعلاوه یکی از آرامش های والدین در آن دنیا در مسیر خیر زندگی کردن فرزندان است، اما قطعا فراموشی یا تعهدی وجود دارد که مادر برای رسیدن به آرامش ( که حریم امن و خانه خداوند نماد آن است) به آن نیاز دارد.
برای رائی هم که واسطه این خیررسانی هستند ((یشهد منافع لهم)) منافع معنوی و مادی خوبی دارد که ان شاالله این توفیقات برای ایشان اجر حج خواهد داشت.
همانطور که در روایات آمده یکی از اهلبیت علیهم السلام برای رفع حاجت مومنی طواف را قطع میکنند و بعد از رفع حاجت مومن دوباره برمیگردند ، رائی محترم هم با برآورده کردن خواسته این مادر عزیز و رساندن پیام مادر به دختر مصداق رفع حاجت مومن را دارد.

اینکه رائی در خانه خدا بودند و در این مکان مقدس میتی را دیده اند نشان دهنده این است که توفیق معنوی بزرگی را خداوند قسمتتان می‌کند که رزق مادی هم در آن هست
فرمودید مادر دوستتان چشم انتظار دخترش آن هم در خانه خدا بوده می تواند به این معنا باشد که ان شاالله ایام خوشی به همراه امنیت و توفیقات مادی و رزق معنوی منتظر شما رائی عزیز است.
و اینکه ایشان شمارا بوسیده تعبیرش عمر طولانی و با عزت خواهد بود ان شاالله.

توصیه میکنم بیشتر به یاد این مادر عزیز از دست رفته باشید و حتما برایشان خیرات و مبرات هدیه کنید تا مادر هم در آن دنیا
دعا گوی شما باشد.

مقاله زیر در خصوص بهترین خیرات برای اموات است و راهکارهای خوبی دارد توصیه میکنم حتما مطالعه بفرمایید

بهترین خیرات برای اموات

صدقه فراموشتان نشود

«یا علی»

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

3 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
3
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای مشاهده تعبیر خواب‌های قبلی، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب مورد نظر شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها پیدا کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را مشاهده کنید.‌

شما می‌توانید تعبیرهای خود را از طریق اپلیکیشن سایت بپرسید. برای دانلود اپلیکیشن و راهنمایی بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. همچنین می‌توانید از امکانات پیشخوان کاربری خود از اینجا نیز استفاده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا خواب خود را در اپلیکیشن تعبیر خواب سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما ممکن است به صورت عمومی در سایت و بدون ذکر مشخصات شما، جهت استفاده دیگران منتشر شود که در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. در صورتی که نسبت به این کار رضایت ندارید، هنگام درخواست تعبیر مطرح کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل، واتس آپ، ایتا و … امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در اپلیکیشن انجام می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن و درخواست تعبیر خواب و … با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید آن را از صفحه ارتباط با ما مطرح کنید.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید.
 • قانون شماره 10
  ما حریم خصوصی شما را حفظ می‌کنیم و اطلاعات و تعبیرهای شما جایی افشا نخواهد شد.