مقاله تعبیر خواب توسل به حضرت زهرا س

تعبیر خواب توسل به حضرت زهرا
مقاله

تعبیر خواب توسل به حضرت زهرا س

رویا

سلام علیکم. خواهر من ۱۱ ساله ازدواج کرده و بچه دار نمیشه. با خواهران دیگرم تصمیم گرفتیم برای بچه دار شدنش ختم صلوات حضرت فاطمه س رو بگیریم. شبی که خواستیم صلوات بفرستیم خواب دیدم که خونه برادرم که به رحمت خدا رفته نشستم و از من پذیرایی میکنه.

یکدفعه متوجه شدم  نزدیک اذان ظهره گفتم برای نماز به مسجد میرم ، زود بلند شده و بیرون رفتم ، تا از خونه بیرون اومدم یکدفعه خواهر کوچکترم( که بچه دار نمیشه) رو  دیدم ، که منو به خونش دعوت کرد .

موقع نماز خواستم برم مسجد که خواهرم گفت همین جا نمازت رو بخون و ختم صلوات حضرت زهرا سلام س  بگیریم .

من سجاده انداختم گفتم پس صدای رادیو رو زیاد کن تا اذان بگه بعد  سر ساعت ۱۲ ظهر مشغول گفتن ذکر صلوات خاصه حضرت که‌ این ذکر است شدیم ، اللهم صل علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و السر مستودع فیها بعدد ما احاط به علمک،

یکدفعه دیدم بغل من یک دختر بچه ای با لباس سبز نشسته و صورتش رو نمیدیدم و سه تسبیح سبز رنگی دستش بود که دو تاش رو انداخت تو جانمازم و یکی دیگه رو خودش برداشت و گفت منم این صلوات رو میگم. 
یک لحظه دیدم جلوی ما چه صفی از خانمها با چادر مشکی رو به قبله نشستند و من در صف آخر بودم و همه مشغول فرستادن  این صلوات بودند. 

بعد خواهرم رو دیدم که  صف اول نشسته و به طرف من برگشت در حالی که صورتش غرق اشک بود.

 دو تا دستانش رو به طرف آسمون  بلند بود و داشت با التجا این صلوات رو میفرستاد.

لطفا بفرمائید تعبیر خواب توسل به حضرت زهرا س چیست ؟

تعبیر رویا

آیات و روایات 

سلام علیکم. ان شاء لله خیر است.

در فضیلت فرستادن صلوات بر فاطمه زهرا س از پیامبر ص روایت شده است که فرمودند:  ای فاطمه س هر کس بر تو صلوات فرستد خداوند او را آمرزیده و در بهشت هر کجا باشد او را  به من ملحق می کند.

آیت الله بهجت در توصیه ای فرمودند هرکس که گرفتار است و مشکلی دارد چاره اش این است که متوسل به زهرای مرضیه س شود.

یکی از راههای توسل به ایشان ذکر مجربی است که یکی از بزرگان نقل کرده است که  ۵۳۰ مرتبه صلوات شریفی است که در بالا ذکر کردید. 

 پیامبر ص فرمودند: خداوند از بنده اش که نماز خود را به جماعت خوانده و بعد حاجتش را از او بخواهد شرم دارد تا از جماعت بیرون نرفته حاجتش را برآورده کند .

پیامبر ص فرمود : سه چیز است که اگر مردم فضیلت آن را میدانستند برای دست یافتن آن با هم نزاع میکردند،  اذان گفتن،  زود رفتن به نماز جمعه، قرارگرفتن درصف اول جماعت. 

در روایات در رابطه با صله رحم پاداشها وثمرات دنیوی و اخروی زیادی ذکر شده است امام باقر ع فرمودند : صله رحم اعمال را پاک کرده و اموال را بسیار ، بلاها را برطرف کرده و حساب را آسان نموده و اجل را به تأخیر می‌اندازد.

امام صادق ع درباره تعبیر تسبیح فرمودند: زن، خدمتکار، مال، ادب و فرهنگ ،فرزند است

امام صادق ع در تعبیر دختر بچه فرمودند: از نسل او‌ فرزندی به دنیا می آید که بزرگ همه فامیل می شود.

در رابطه با گریه و تضرع به درگاه خدا امام صادق ع فرمودند: هرگاه بدنت لرزید و چشمت گریست و قلبت ترسید پس بگیر، بگیر که حاجتت نزدیک است و به تو توجهی شده است.

قران میفرماید :قل ما یعبا بکم ربی لولا دعاءوکم. ۷۷/ فرقان  اگر دعا وخواندن ، ناله و زاری ، شما بندگان نبود خداوند  به شما چه  توجه و اعتنایی داشت؟ 

تعبیر خواب توسل به حضرت زهرا س

با توجه به حاجتی که از درگاه حق تعالی داشته‌اید ،قرائن رویا ان شاء الله نویدی براستجابت دعای شماست .

نماز جماعت، تسبیح سبز رنگ، گریه و ناله خواهر شما و ختم ‌صلوات بر حضرت زهرا س که یکی از ختوم مجرب است و دیدن دختر بچه سبز پوش همه اینها دلالتی بر تفضل حضرت زهرا س است.

 ان شاء الله  فرزندی صالح به خواهر شما عنایت میشود و صاحب نسل پاکی خواهد شد و یا شاید صاحب دو فرزند میشوند .

خواهر شما به دلیل نشستن در صف اول جماعت دارای درجات خوب  ایمانی است و از اخلاص و رقت قلبی نسبت به خداوند مهربان ، برخوردار است و به امید حق اگر صلاح باشد حاجتش برآورده میشود . 

شما به واسطه صله رحمی که نسبت به برادر و خواهر خود داشتید از رزق مادی و معنوی خوبی برخوردار میشوید و از بلایا دور شده و گناهانتان آمرزیده شده و ان شاء‌الله دارای عمری طولانی خواهید شد .

توصیه میشود خواهرتون مجلس توسلی به حضرت زهرا س داشته باشند.

در آن مجلس روضه ای خوانده شده و این ذکر شریف صلوات  را قرائت کنید .

 به طور کلی شما و خواهر گرامی رابطه خوب قلبی و عملی با حضرت زهرا س داشته باشید.

و نیز در رابطه با فرزند دار شدن از راه اسباب و علل مادی نیز وارد شده و اقدام نمائید . ان شاء الله فرزند صالحی نصیبشان شود و البته در هر حال شاکر خدا بوده  و راضی به رضای خدا باشید .  

حرف ف | حرف ز

تعبیر خواب حضرت زهرا س را هم بخوانید.

از شخصیت حضرت زهرا س بیشتر بدانید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

13 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
13
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.