مقاله تعبیر خواب خانه امام جواد الائمه ع

مقاله

خواب خانه امام جواد الائمه ع

تعبیر خواب خانه امام جواد الائمه ع چی می شه ؟ در شب شهادت امام جواد الائمه علیه السلام  شخصی در خواب دیده است از کوچه‌ای که خیلی پله دارد با دو کودک در حال بالا رفتن است. و به آخر پله‌ها که می‌رسد بر می‌گردد و پیرزنی را می‌بیند که احساس می‌کند می‌خواهد به بچه‌ها صدمه بزند، او با ترس بچه‌ها را روانه خانه‌ای می‌کند و خدا را شکر می‌کند که بچه‌ها وارد خانه حضرت جواد الائمه علیه السلام شدند. امکان  دارد تعبیر بفرمایید.

تعبیر خواب خانه امام جواد الائمه ع

سلام علیکم ان شاء الله که خیر است🌺

امام صادق ع فرمودند: دیدن  بالا رفتن بر پنج وجه است

اول: حاجت روایی- دوم: زن خواستن – سوم: قرب و نزدیکی – چهارم:  مراد یافتن – پنجم:  بالا رفتن

بالارفتن بر پله‌ها و در بلندی قرارگرفتن اگر توام با سقوط کردن نباشد بیانگر جاه و رفعت و ان شاءالله حاجت روایی است.

و در هر مقام و جایگاهی که قرار دارند تغییر و تحول ورشد در زندگی ایشان اتفاق خواهد افتاد.

دیدن کودکان دلیل بر رحمت و نعمت الهی است که رائی ازان بهرمند خواهد شد، منتها برگشتن به عقب و مشاهده پیرزن و ترس و دل نگرانی از پیرزن، احتمالاً موانعی با هدف و انگیزه دنیایی بر سر راه ایشان قرار می‌گیرد. امام علی ع فرمودند: دنیا سرایی است پر از رنج و بلا که به بی وفایی معروف است و احوال آن استمرار ندارد…. ورود به خانه امام جواد ع با توجه به اینکه خانه محل ارامش و امنیت است و خانه امام ع در حصن حصین اهل بیت قرار گرفتن است و ورود به حریم و حرم  اهل بیت است.

ان شا الله با لطف و عنایت امام جواد الائمه ع این موانع و مشکلات بر طرف خواهند شد، و ازنعمات الهی و ترفیع درجه و جایگاه برخوردار خواهند شد.

[toggle title=”توصیه می‌شود:” state=”open”] با دادن صدقه و استفاده از حرز امام جواد ع از آسیب‌های احتمالی در امان بمانند، و با توسل به اهل بیت ع و استغفار به فیوضاتی دست خواهند یافت که زمینه شکر الهی را فراهم خواهد نمود. [/toggle]

 

(ولئن شکرتم لازیدنکم) والله اعلم🌺

 

از امام جواد علیه السلام بیشتر بدانید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.