مقاله تعبیر خواب نشاسته

مقاله

خواب نشاسته برای نذری دادن 

سلام. لطفاً بفرمائید

تعبیر خواب خرید نشاسته برای نذری دادن چیست؟
۰
خوابهای خود درباره نشاسته در بخش نظرات همین پست مطرح کنیدx

تعبیر خواب نشاسته چیه؟ قبل از اذان صبح خواب دیدم با خواهرم از مغازه‌ای مقدار زیادی نشاسته سفید و تمیز داریم می‌خریم. نصفش برای امر خیر (نذری) بود و به خواهرم گفتم بیا نصف کیسه رو هم برای خودمون برداریم. مغازه دار داشت هر دو را می‌کشید که بیدار شدم.

آیات و روایات مربوطه

.[toggle title=”قران کریم ، مریم ،۲۰” state=”open”]فَأَشَارَتْ إِلَيْهِ ۖ قَالُوا كَيْفَ نُكَلِّمُ مَنْ كَانَ فِي الْمَهْدِ صَبِيًّا. ۲۰/ مریم.  این آیه اشاره به نذر یه روزه حضرت مریم در بدو تولد حضرت عیسی ع دارد.[/toggle]

[toggle title=”قران کریم،انسان/۷” state=”open”]امام صادق ع در سوره انسان / آیه ۷ در ذیل آیه  یوفون بالنذر فرمودند: که این آیه درباره بیماری حسنین علیهم السلام بود که پیامبر ص به حضرت علی ع فرمودند: برای شفای آنان نذر کن و همگی آن خانواده الهی  بعد از شفای آن دو بزرگوار علیهما السلام، نذر خود را وفا کردند.[/toggle]

[highlight color=”green”]امام صادق ع به مفضل میفرماید : واعلم یا مفضل ان راس معاش الانسان وحیاته الخبز والماء . ای مفضل بدان که سرچشمه زندگی و معاش انسان نان است وآب .[/highlight]

به دلیل اینکه نشاسته از گندم تهیه می‌شود و گندم در روایات دال بر خیر و برکت و نعمت است لذا دیدن نشاسته دال بر همین معانی است.

نشاسته در درمان بسیاری از بیماری‌ها مؤثر است.برای تقویت معده، کاهش سرطان روده بزرگ، درمان سرفه و گرفتگی صدا و درمان قلب، پوست و دندان مؤثر است.

تعبیر خواب نشاسته

در واقع نذری دادن روایتی از عشق و دلدادگی است و عهدیست که شخص با برآورده شدن حاجاتش خود را به اداء آن پایبند می‌کند.
و چون کار خیر و نوع دوستانه و با نیت ابراز  محبت و عرض ارادت به اهل بیت ع است، موجب تزکیه و آرامش نفس می‌شود.

الحمدلله شما وخواهرتون در قلب خود مودت و محبت اهل بیت علیهم السلام را جای داده‌اید و ارادت به خاندان اهل بیت ع دارید و با تمسک به آنان اهل وفای به عهد هستید و پر و پیمان آن را ادا می‌کنید.

رزق مادی و معنوی خوب و پر برکتی نصیبتان می‌شود مثل سلامتی ، و برکات و نعمات حلال مادی و همچنین از طریق شما خیر وبرکتی به دیگران نیز می‌رسد.

شما  در عالم واقع مشکلی دارید که ذهن شما رو درگیر کرده و با آن دست به گریبان هستید و برایش زیاد دعا می‌کنید. ان شاء الله حل می‌شود و دعایتان به اجابت می‌رسد.

ولی برای رسیدن به این برکات و نعمات باید هزینه کنید و به دنبالش نعمات برتری را نیز کسب می‌کنید و این خود موجب تزکیه روح شما نیز خواهد شد.

توصیه

خوب است در حد توان نذری را برای قرب به اهل بیت ع و برآورده شدن حاجاتتون داشته باشید.🙏

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.