مقاله تعبیر خواب طلا

تعبیر خواب طلا
مقاله

تعبیر خواب طلا

رویا

تعبیر خواب طلا چیست؟ در خواب دیدم که به گردن و دستهایم گردنبد و دستبند زیبا و بزرگی است. تعبیر خواب طلا چیست ؟

تعبیر رویا 

سلام علیکم. ان شاء الله خیر است .

امام صادق علیه السلام فرمودند: دیدن طلا در خواب می تواند نشانه ثروت مال و چیزهای ارزشمند مادی باشد.

 ونیز به این معنا میتواند باشد که شما استعدادهای نهفته را در درون خودتان یافته و می یابید . و به ارزشهای اخلاقی جدیدی توجه کرده وآن را بدست میآورید که آن زینت باطن و اخلاق شماست.

 و یا شاید یادآور منابع درونی تان باشد که از آن استفاده نمی کنید و قدر آن را نمی دانید که باید توجه کنید که این خواب شما را به آن توجه می دهد لذا غور و اندیشه و محاسبه درونی داشته باشید و زینتهای درونی خود را کشف کنید.

[irp]

امام صادق علیه السلام فرمودند دیدن طلا در خواب نشانه حج گذاردن یا ولایت یافتن است.

آیه ۷۵/ آل عمران . من ان تامنه بقنطار یوده الیک . عده ای از اهل کتاب هستند که اگر مال بسیاری ( طلاهای دیده شده در خواب )به آنها امانت بسپاری رد امانت کنند و عده ای اینگونه نیستند ..

با توجه به حالات شما که ان شاء الله تعهد و امانت داری سرلوحه کارتان است با وجود دیدن و داشتن طلاهای بسیار در خواب در زمره کسانی هستید  که مال فراوانی بدست می آورد ولی ادای دین میکند و آن را تطهیر میکند و همه حقوق آن را می پردازد و به محرومان نیز عنایت دارد  و خداوند به خاطر شکرانه شما باز از فضلش عنایت میکند .ان شاء الله . 🌸  

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

1 تعبیر رویا
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

1
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.