مقاله تعبیر خواب ولنتاین

تعبیر خواب ولنتاین
مقاله

تعبیر خواب ولنتاین

تعبیر خواب ولنتاین چیست؟ در خواب دیدم از طرف صمیمی ترین دوست مدرسه ام برام پیام اومد که نوشته بود ولنتاین است و باید منتظر یک تغییر بزرگ باشیم و بعد پایین آن نوشت مامانم و سه نقطه گذاشت و علامت سوال (مامانم …؟ )
اون موقع من جلوی آینه بودم که پیام را دریافت کردم یهویی بدنم سست شد و انگار از پشت افتادم و بعد از چند ثانیه که نمی تونستم دست و پایم را تکان دهم ولی دوباره سرپا شدم و ایستادم تعبیر خواب ولنتاین چیست؟

تعبیر رویا

سلام علیکم .

در روایت داریم( المومن مرات المومن) در واقع دوست شما یک تذکر و توجهی به شما داده است اینکه جلوی آینه ایستاده بودی و پیام او را شنیدی از یک جهت حقیقت عمل دوستت را نشان می دهدکه آینه وار به شما تذکر می داد.( دوست خوبی داری قدرش رو بدون روابط قشنگی با شما دارد رازدار و وفادار است و شما نیز یار خوبی برای او هستی)
و از جهت دیگر این پیام انعکاسی از درونت می تواند باشد آیا روز ولنتاین راکه اصطلاحا روز دوستی و عشق مینامند به کدام دوست حقیقتاً باید عشق ورزید؟ کدام دوست نزدیک تر از مادر است؟ 

امام صادق ع فرمودند که مردی از رسول خدا ص پرسید به کدامیک از بستگانم نیکی کنم ؟ فرمودند به مادرت و سه بار پرسیدند وایشان باز فرمودند به مادرت وبرای بار چهارم فرمودند به پدرت .

ببین در پایین صفحه مانیتور نوشته بود مامانم ….؟
در این روز اتفاق بزرگی میخواد بیفته و این اتفاق اینه که ما توجه به مادرمون داشته باشیم و اونو به عنوان بهترین دوستمون انتخاب کنیم علاوه بر این که دوستی های خوب دیگر مونم داریم اما مهم ترین دوست وخیرخواه فرزند مادر است که همه وجودش فرزندانش هستند برای اونها حاضر است از جانش و محبوب های زندگی‌اش بگذرد . (تعبیر خواب ولنتاین)
وقتی شما این پیام را دریافت کردی شاید به این مسئله کمی کم متوجه بودی (برای همه شاید پیش بیاید که خدایی نکرده نسبت به ارزش ها و محبوبهای زندگیمون گاه کم توجه شویم و گاهی دل آنها را برنجانیم) و این سستی شمادر خواب نشانه آن است .
ولی خدا روشکر دوباره در خواب جان گرفتی ، بلند شدی و این به خاطر تذکری است که خداوند از طریق دوستت به تو داده است.(تعبیر خواب ولنتاین)
ان شاءالله همگی قدردان مادران و پدرانمان باشیم و عشق و دوستی مان را نثارشان کنیم.
درود خدا بردختر خوبم 🌸

(کلا ولنتاین یه جشن اسلامی نیست ، ولی اگه آدم در این جشن کار حرامی نکنه اشکال نداره ، اتفاقا خوبه آدما به هر مناسبنی برای کسی که بهش محرمه ودوستش داره مانند همسرش ، هدیه بگیره وبهش ابراز عشق و محبت کنه ، اما اگه گناه کنیم حتی اگه در یه روز جشن اسلامی باشه ، اون گناه خوب نیست وباعث سلب توفیقات معنوی ازمون میشه .)

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.