مقاله تعبیر خواب عقیق و انگور

مقاله

خواب عقیق و انگور 

سوال :

لطفا بفرمایید که تعبیر خواب عقیق و انگور چیست ؟ شبی در خواب دیدم که میز بزرگی بود که متعلق به آقایی بود که مدتی با هم رابطه داشتیم،‌ با کاغذ های زیادی که به اندازه کارت های کوچک و بسیار به هم ریخته بود . من مشغول مرتب کردن آن بودم که لابلای آنها یک انگشتر عقیق پیدا کردم.

عقیق برجسته قهوه‌ای کم رنگی که براق نبود و روی پایه ای که طلایی بود،  قسمت رکاب زیر انگشتر شکسته بود اما عقیق و پایه اش کاملاً سالم بود .

این توضیح را هم بدهم که در عالم واقع، مدت ۲۰ سالی بین من و این آقا علاقه زیادی بود بدون اینکه  رابطه ای باشد. تقریباً چهار ساله که بر اثر کارهایی که افرادی انجام دادن،  اون آقا بی صدا رفت و من همیشه این سوال در ذهنم بود که چرا رفت و از خدا می‌خواستم علتش را بدونم.

حالا در این خواب دیدم که انگشتر را برداشتم و با تحیر به آن نگاه کردم. چون این  آقا مذهبی نبود و برایم تعجب داشت که عقیق داشته باشد؟

 در همان حال حس کردم که آن آقا در حمام مشغول استحمام است و حتی احساس کردم که خودم دم در حمام هستم.

 دو روز بعد باز خواب دیدم در مراسم روضه حضرت زهرا س  از این کوچه به آن کوچه از این روضه به آن روضه به دنبالش می‌گشتم.

[irp]

البته من مراسمی از روضه و افراد را نمی دیدم اما می دانستم که در مراسم روضه دنبالش هستم اما پیدایش نکردم .

بعد خودم را جلوی خانه مادربزرگ مرحومم دیدم داخل رفته و در کنار ظرفشویی دختر خاله ام مشغول شستشوی انگورهای مخلوط شده با قند بود ، که البته نمی توانست .

 لذا من جلو رفتم و شروع به شستن انگور های زرد رنگ و سبز رنگ کردم که البته لای آنها انگورهای کشمش شده هم بود. چهار ،پنج خوشه را شستم و در آبچکان بالای ظرفشویی گذاشتم. نمی‌دانم تعبیر خواب عقیق و انگور چیست؟   لطفا خواب مرا تعبیر کنید 

تعبیر خواب

 سلام علیکم. ان شاء الله خیر است.

احادیث

علی ع فرمودند : عقیق اولین سنگی است که ایمان آورده واولین کوهی است که به وحدانیت خدا و نبوت پیامبر و به وصایت امیرالمومنین ‌و فرزندان ایشان علیهم السلام ایمان آورده و به اینکه بهشت برای محبان و شیعیان امیرالمومنین ع باشد اقرار کرده است.

 پیامبر فرمودند ص: هرکس انگشتر عقیق دست کند عاقبت به خیر می شود.

 دیدن حلقه عقیق در خواب نشانه ایمان و باز شدن کار است.

حمام کردن و شستشو کردن در خواب نشانی از شستشوی باطنی و آمرزش گناهان و پاک شدن است.

تعبیر خواب شما این است که اون آقا به معنویت و ولایت اهل بیت ع و اصلاح امور باطنی و توبه از گناهانش روی آورده است . به دلیل توجه به سنگ عقیق و نیز توجه ایشان به روضه های حضرت زهرا سلام الله علیها که نشان از علاقه ایشان بوده و شما در آنجا دنبالش می گشتید و نیز استحمام او که حاکی از توبه  و آمرزش ایشان  است .

البته ایشان در این مسیر همواره جای رشد بیشتری دارند به دلیل کمرنگ بودن و براق نبودن رنگ عقیق و نیز پایه طلایی عقیق که برای مردان حرام است .

 اینکه زیر این حلقه عقیق شکسته بود دلیل این است که ایشان تمایلی به این  ارتباط نداشته و به این مطلب رسیده اند که این ارتباط به صلاح نیست.

[irp] 

 اما اینکه شما در خواب وسایلش را مرتب می کردید وبه دنبالش در روضه ها می گشتید نشان از این دارد که تعلقی به ایشان هنوز در وجودتان هست و به ایشان فکر می کنید و فقدانی را احساس می کنید  که در زندگی واقعی خود با آن روبرو هستید .

اما خداوند مهربان با فضل و کرمش راه را برای بنده خوبش که به او رجوع کرده، باز می کند و اینکه به عقیق نگاه می کردید نشانی از مهر اهل بیت در وجود شماست.

 انگور از میوه های بهشتی است و به عنوان درمان نیز از آن بهره می برند. انگور سبز نشان از برکت و منفعت مادی برای شما دارد و رنگ سبز آن مفرح و آرام بخش است و اندوه را برطرف می کند.

  آنچه در عالم واقع باعث غم و اندوه شما شده است ، در قالب دیدن انگور سبز،  ان شاء الله خبری می‌شنوید که مسرت بخش و نوید دهنده  و آرامش بخش بوده و اندوه شما رو برطرف می کنه و انگور زرد نیز شادی بخش است و کشمش ها نیز درمان کننده غم و اندوه هستند.

توصیه :

خواهر خوبم چه خوب است  فکرتان را از ایشان منصرف کنید و به سوی خدا رجوع کرده  وبه فضل او ایمان داشته باشید .چه بسا به خاطر این  تعلق خاطر اگر  ازدواجی رخ می داد به صلاح طرفین نبود . همیشه خود را در پناه خدا قرار داده و صدقه بدهید و با ایمان و توکل به خدا و توسل به حضرت زهرا س ان شاء الله به همسر و همراهی محبوب دست می آبید. الخیر فی ما وقع🌺

لینک به این مطلب

دوره آموزش تعبیر خواب

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
در تعبیر به شما کمک می‌کنیم. می‌توانید تعبیر خواب خود را بپرسید.x

تعبیر خواب الفبایی

برای درخواست تعبیر خواب جدید، از فهرست زیر استفاده کنید.

ابتدا دقت کنید کلیدواژه و موضوع اصلی خواب شما چیست؟‌ سپس روی حرف اول کلیدواژه اصلی رویای خود از جدول زیر کلیک کنید. به صفحه مربوطه بروید و تعبیرتان را در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید.

مثلا اگر رویای شما مربوط به ازدواج است. روی حرف «ا» کلیک کنید و در بخش دیدگاه‌ها در همان صفحه تعبیر خود را درخواست کنید.‌

در صورتی که فراموش کرده‌اید تعبیر خواب خود را در کجا مطرح کردید، آن را از صفحه خواب‌ها و تعبیرهای جدید یا از پیشخوان کاربری خود از اینجا مشاهده کنید.

قوانین سایت تعبیر خواب ناب

عضویت شما در سایت تعبیر خواب ناب، به معنی پذیرش قوانین این سایت است. 

 • قانون شماره 1
  لطفا هر خواب را در صفحه تعبیر خواب مرتبط با آن سوال کنید.
 • قانون شماره 2
  لطفا قبل از ارسال، متن تعبیر خواب خود را به دقت بخوانید تا همه گزینه های مهم را در پرسشتان ذکر کرده باشید.
 • قانون شماره 3
  گاهی برای تعبیر لازم است که سوالات بیشتری را درباره رویای شما بپرسیم. در این صورت تعبیر شما بعد از پاسختان به سوالات داده خواهد شد.
 • قانون شماره 4
  حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. کامنت‌های انگلیسی تایید نخواهند شد.
 • قانون شماره 5
  تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد شد و در موتورهای جستجو نیز قابل دسترسی است. بنابراین برای این که نامتان مشخص نشود،‌ گزینه نام مستعار در تنظیمات کاربری خود را حتما با نام مستعار و نمایشی دلخواه، تکمیل کنید.
 • قانون شماره 6
  ارسال تعبیر خواب به ایمیل امکان پذیر نمی‌باشد و تعبیرها فقط در سایت نوشته می‌شود.
 • قانون شماره 7
  تعبیرهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست‌های زیاد، این زمان گاهی تا یک هفته به طول بیانجامد. بنا بر این شکیبا باشید.
 • قانون شماره 8
  درخواست تعبیرتان را فقط یک‌بار در مرتبط‌ترین صفحه با رویایتان مطرح کنید. در صورت تکرار یک دیدگاه در صفحات مختلف، هیچ کدام تعبیر نخواهند شد.
 • قانون شماره 9
  از طرح مکرر یک رویا برای تعبیر پرهیز کنید. در صورت مشاهده با محدودیت در استفاده از امکانات سایت مواجه خواهید شد.
 • قانون شماره 10
  برای این که تعبیر شما به صورت خصوصی و فقط برای معبرین نمایش داده شود، پس از درج تعبیر و تکمیل فرم‌های مربوطه روی تصویر چشم کوچکی که در کنار دکمه ارسال تعبیر وجود دارد، کلیک کنید تا تعبیر شما برای عموم قابل نمایش نباشد.